Supermarket Carrefour w Galerii Amber oficjalnie otwarty [Zdjęcia, wideo]

2022-11-16 13:30:00 red za Biuro Prasowe Carrefour/reklama@calisia.pl

W środę, 16 listopada o godz. 12.00 w Kaliszu został otwarty nowy supermarket sieci Carrefour w zlokalizowanej przy ul. Górnośląskiej 82 Galerii Amber.

fot. MW
fot. MW

W nowym supermarkecie Carrefour w Kaliszu klienci znajdą szeroki wybór blisko 10 000 produktów spożywczych i przemysłowych, w tym artykułów sezonowych oraz asortyment dostępny w ramach strefy OUTLET. W nowym Carrefourze pracę znalazło ponad 30 osób.

Klienci Carrefour w Kaliszu zyskają również dostęp do wygodnych, nowoczesnych rozwiązań zakupowych. Jednym z nich jest usługa Scan&Go umożliwiająca samodzielne skanowanie zakupów i opłacanie ich bez konieczności wyjmowania wszystkich produktów przy kasie. Co istotne, korzystając z tego rozwiązania można przez cały czas podczas zakupów śledzić wartość koszyka, co pomaga zmieścić się w zaplanowanym budżecie, a także oszczędzają czas, ponieważ nie muszą czekać w kolejce do kasy tradycyjnej, aby sfinalizować swoje zakupy.

- Supermarkety Carrefour to nie tylko szeroki wybór produktów spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach, lecz także wyroby lokalnych producentów oraz specjalnie wyselekcjonowane produkty, dostępne w ramach tzw. Zdrowej Półki, czyli dla osób o specjalnych potrzebach żywieniowych – alergików, diabetyków, osób chorób na celiakię, czy po prostu chcących się zdrowo odżywiać. Oprócz tego zachęcamy klientów do kupowania produktów marki własnej Carrefour, w ramach których w naszym supermarkecie mogą wybierać spośród 1 700 artykułów o wysokiej jakości, które dostępne są w przystępnych cenach. Dzięki nim nie trzeba rezygnować ze swoich ulubionych produktów, aby oszczędzić na zakupach nawet do 30%, co jest szczególnie ważne w czasach wysokiej inflacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza do odwiedzenia nowego supermarketu Carrefour, każdy znajdzie w naszym sklepie coś dla siebie – mówi Michał Zawadzki, Kierownik nowego supermarketu Carrefour w Kaliszu.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować