Biznes

Stylowe i funkcjonalne – kuchnie na wymiar w Kaliszu

2023-04-17 07:30:00 reklama@calisia.pl

Chcesz połączyć estetykę i funkcjonalność w swojej kuchni? A może zupełnie brakuje Ci pomysłu na aranżację? Skorzystaj z profesjonalnych usług projektantki wnętrz i nie porzucaj marzeń o kuchni szytej na miarę swoich potrzeb. W Kaliszu i okolicach wsparcie w tym zakresie oferuje firma Patysiak Kuchnie, która jest owocem kilkuletniej pracy w zawodzie architekta wnętrz - pani Emilii Patysiak. Projektowanie kuchni na wymiar to specjalność pani Emilii, ale oferta firmy jest o wiele bogatsza.

Patysiak Kuchnie
Patysiak Kuchnie

W ramach współpracy z firmą Patysiak Kuchnie można liczyć na kompleksowe wsparcie w aranżacji. Pani Emilia Patysiak oferuje fachowe doradztwo, przygotowanie projektu funkcjonalnego i wizualizacji 3D, a także współpracę z doświadczonymi wykonawcami mebli na wymiar. Pani Emilia tworzy niepowtarzalne projekty kuchni, które odpowiadają na indywidualne potrzeby Klientów. W swojej pracy stawia zarówno na jakość materiałów, jak i wykonania. Jak sama twierdzi, nawet niewielki metraż kuchni nie jest dla niej ograniczeniem w aranżacji.

- Kuchnia jest jednym z najtrudniejszych pomieszczeń do zaaranżowania. Mała i nieustawna często jawi się jako przestrzeń bez potencjału. W swojej pracy staram się udowadniać Klientom, że nawet na ograniczonym metrażu można zaprojektować w pełni funkcjonalną kuchnię, w której znajdzie się miejsce na wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Kluczem do sukcesu jest jednak dobrze przygotowany projekt.-

Pani architekt zajmuje się projektowaniem kuchni w każdym stylu. Doskonale zna trendy, a dzięki temu, że stosuje autorski system rozpoznawania potrzeb Klientów, doskonale wie, jak spełniać ich oczekiwania. Zdanie Klienta jest przy tym dla niej najważniejsze, dlatego nie narzuca swoich wizji, ale służy radą na każdym etapie aranżacji.

- Klienci, którzy chcą podjąć ze mną współpracę, mogą zgłosić się już z pewnym pomysłem na aranżację, ale nie jest to konieczne. Z przyjemnością pomagam w identyfikacji potrzeb oraz preferowanego stylu. Zawsze przedstawiam całe spektrum możliwości, ale w każdym przypadku ostatnie słowo należy do Klienta. Na jego życzenie jestem też w stanie zmodyfikować już gotowy projekt tak, by w pełni odpowiadał oczekiwaniom. -

Pani Emilia Patysiak oferuje współpracę nie tylko mieszkańcom Kalisza i okolicznych miejscowości, ale także m.in. Ostrowa Wielkopolskiego, Jarocina, Konina, a nawet Wrocławia czy Poznania. Zapewnia możliwość spotkań stacjonarnych, ale w w swojej ofercie ma również konsultacje i projekty online bez konieczności spotkania z Klientem.

Wszystkich zainteresowanych usługą projektowania i aranżacji kuchni na wymiar zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Patysiak Kuchnie, którą można znaleźć TUTAJ. Z projektami pani Emilii Patysiak warto się również zapoznać w mediach społecznościowych - na Facebooku i Instagramie.

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować