Społeczne

Studniówka V LO w Kaliszu [Dużo zdjęć, wideo]

2023-01-14 20:06:44 red

14 stycznia w kompleksie restauracyjnym Aljo, swoją studniówkę mieli maturzyści V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Kaliszu. Piękny bal zainicjował tradycyjny polonez. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

fot. MW
fot. MW

Kolejni maturzyści rozpoczęli swój wymarzony, długo wyczekiwany bal studniówkowy. To wyjątkowy dzień i noc, które zdarzają się raz w życiu. Piękne kreacje, suknie, makijaże, cekiny, garnitury i elegancja - na tak wyjątkowy dzień trzeba się przygotować i wyglądać zjawiskowo.

Tradycyjnie wieczór rozpoczął się od przemówień przygotowanych przez maturzystów a także dyrekcję szkoły. - Kochani maturzyści, z całego serca życzę wam powodzenia na maturze, wiary we własne siły. "Bo zwyciężyć mogą ci, którzy wierzą, że mogą". Żywię głęboką nadzieję, że wam się powiedzie - mówiła dyrektor V LO Beata Szulc - Zanim zakwitną kasztany, zanim arkusze maturalne przyspieszą puls niejednemu uczniowi, zanim zatroskani rodzice mocno będą trzymać kciuki, a nauczyciele dopingować - rozpoczynamy czas zabawy i radości. Mam nadzieję, że ten dzisiejszy bal będzie dla nas wszystkich, a w szczególności dla was wspaniałą zabawą - dodała.

Nie zabrakło podziękowań, kwiatów dla nauczycieli, wychowawców. Następnie przyszedł czas na długo ćwiczonego poloneza. Każdy jest inny, niepowtarzalny. 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować