Kultura

Śródmieście zaprasza do tańca

2022-11-23 10:00:00 WKST

Rada Osiedla Śródmieście II przygotowuje imprezę taneczną. Organizatorzy zapraszają do Akceleratora Kultury, w środę, 7 grudnia.

Impreza taneczna dla mieszkańców Śródmieścia
Impreza taneczna dla mieszkańców Śródmieścia

Spotkanie ma być okazją do nawiązania i zacieśnienia więzi międzysąsiedzkich oraz integracji mieszkańców Osiedli Śródmieście I i Śródmieście II. - Radość, muzyka i taniec przekraczają wszelkie granice, zatem na potańcówkach każdy jest mile widziany - zachęcają organizatorzy. - Akcelerator Kultury jest miejscem pozbawionym barier architektonicznych, dobrze skomunikowanym z różnymi częściami miasta, dlatego też zapraszamy każdą mieszkankę i każdego mieszkańca Śródmieścia. Szczególnie zależy nam na tym, by do Akceleratora przybyły osoby, które na co dzień czują się samotne i trudno im znaleźć wydarzenia dla siebie. Poza przestrzenią taneczną uczestnicy będą mieli do dyspozycji strefę gastronomiczną z miejscem do odpoczynku.

Wieczór taneczny zaplanowany został na środę, 7 grudnia, godzinę 17.00. Organizatorem wydarzenia jest Rada Osiedla Śródmieście II, we współpracy z Radą Osiedla Śródmieście I, radnym Eskanem Darwichem i Akceleratorem Kultury. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować