Sport

Sprzedaż biletów na finał Wielkopolskiego Totolotek Pucharu Polski wyłącznie przez Internet!

2020-07-30 09:29:01 red za KKS Kalisz/Michał Zakosztowicz

KKS Kalisz wraz z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej, podjęli decyzję o sprzedaży biletów na finałowe starcie wojewódzkiego Totolotek Pucharu Polski KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska wyłącznie przez Internet. Nie będzie możliwości zakupu wejściówki w dniu meczu, w kasach biletowych.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Decyzja ta podyktowana jest panującą sytuacją epidemiologiczną oraz dbaniem o bezpieczeństwo pracowników klubu i kibiców. KKS przypomina, że nie ma także możliwości zakupienia biletu w siedzibie klubu.

Kupowanie biletów na mecz KKS-u Kalisz, przez portal bilety.cotucotam.pl, nie wymaga rejestrowania. Witryna umożliwia, w parę kliknięć, zdobyć wejściówkę. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni bilet, wpiszesz adres e-mail a także imię oraz nazwisko i dokonasz mobilnej płatności. Nie musisz wykonywać standardowych przelewów w banku czy na poczcie – do Twojej dyspozycji pozostaje BLIK, szybkie przelewy internetowe oraz karta debetowa. Zapomnij też o drukowaniu! Wrzuć plik z biletem na twój telefon bądź tablet, pokaż kod QR obsłudze na wejściu i ciesz się pozytywnymi emocjami podczas finału Wielkopolskiego Totolotek Pucharu Polski. Pamiętaj, że w razie problemów, zawsze możesz liczyć na całodobowe wsparcie techniczne.

Już teraz możesz zakupić wejściówki na to spotkanie! Ceny biletów są następujące:

– normalny 15 zł,

– ulgowy 8 zł,

– rodzinny (1 osoba dorosła + 2 dzieci do 13. roku życia) 25 zł.

 

Tutaj możesz kupić bilety!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ