Kultura

Spotkanie z pisarką Mariolą Pryzwan w Książnicy Pedagogicznej

2024-03-03 10:00:00 red. Książnica Pedagogiczna w Kaliszu

Mariola Pryzwan - autorka książek o m.in. Annie German i Annie Jantar - będzie gościem Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu. Pisarka spotka się z czytelnikami w środę, 6 marca, w siedzibie biblioteki, przy Południowej 62.

Książnica Pedagogiczna w Kaliszu
Książnica Pedagogiczna w Kaliszu

Mariola Pryzwan jest autorką wielu cenionych książek, poświęconych życiu i twórczości polskich pisarek, poetów oraz artystów estradowych. - Jej prace, takie jak biografie Władysława Broniewskiego, Haliny Poświatowskiej czy Marii Dąbrowskiej, cieszą się uznaniem czytelników i krytyków literackich - zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy. - Podczas spotkania, goście będę mieli okazję zgłębić fascynujące historie dwóch wybitnych postaci polskiej kultury: Anny Jantar i Anny German.

Pisarka pojawi się w siedzibie kaliskiej książnicy, przy Południowej 62, w środę, 6 marca, o godzinie 17.00. Spotkaniu towarzyszyć będą wernisaż wystawy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Calisia" oraz mini recital Justyny Knychaus. Wstęp jest wolny. Wizyta Marioli Pryzwan w książnicy pedagogicznej odbędzie się w ramach cyklu "Depesza ze świata kobiet".

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować