Kultura

Spotkanie z mistrzem kryminału w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu

2023-12-04 19:00:00 Książnica Pedagogiczna w Kaliszu

Wojciech Chmielarz, pisarz i dziennikarz specjalizujący się w literaturze kryminalnej, zawita do Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu. Autor dziesięciokrotnie nominowany do Nagrody Wielkiego Kalibru, a także zdobywca tego prestiżowego wyróżnienia w 2015 roku, spotka się z czytelnikami już 5 grudnia o godzinie 16.00.

Wojciech Chmielarz
Wojciech Chmielarz

To wyjątkowe wydarzenie wpisuje się w cykl spotkań autorskich organizowanych przez bibliotekę, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem miłośników literatury.

Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem to doskonała okazja dla fanów kryminałów do poznania twórcy, który zaskakuje czytelników niebanalnymi fabułami, wartką akcją i głębokimi psychologicznymi portretami postaci. Jego powieści to prawdziwa uczta dla miłośników gatunku, którzy również cenią sobie inteligentne i wciągające opowieści.

Książnica Pedagogiczna w Kaliszu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe spotkanie. Wydarzenie odbędzie się w bibliotece przy ulicy Południowej 62, a wstęp jest wolny.

- To doskonała okazja, by porozmawiać z autorem, zadać mu pytania o tajniki pisarskiego rzemiosła oraz poznać kulisy powstawania jego książek – powiedziała Jolanta Nowosielska, dyrektor Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu.

Nie przegap tego wyjątkowego spotkania z jednym z najważniejszych polskich autorów kryminałów! 5 grudnia o godzinie 16.00 w Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu – zanurz się w świecie mrocznych tajemnic razem z Wojciechem Chmielarzem.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować