Społeczne

Sklep Fermo w Piotrowie przyciąga właścicieli pupili! Sprawdź co oferuje dla Twojego zwierzaka!

2023-10-09 11:43:15 redakcja@calisia.pl

U ubiegłą sobotę w Piotrowie pod Kaliszem nastąpiło oficjalne otwarcie nowego sklepu stacjonarnego firmy FERMO, jednego z czołowych sklepów internetowych z branży zootechnicznej i zoologicznej w Polsce. Właściciele zwierząt domowych i nie tylko znajdą w nim prawie wszystko dla swoich pupili - poczynając od karmy po wyspecjalizowane sprzęty. 

Fermo / fot. Calisia.pl
Fermo / fot. Calisia.pl

Na odwiedzających czekało mnóstwo niespodzianek. Były quizy z nagrodami, wyjątkowe promocje na produkty z oferty sklepu FERMO, a pierwsi klienci zyskali specjalne vouchery. 

 

Firma FERMO powstała w 2002 r.  i jest jednym z pierwszych sklepów internetowych z akcesoriami dla zwierząt. Na przestrzeni lat, FERMO ewaluowało w hurtownię internetową, zaopatrującą inne sklepy stacjonarne, internetowe, a także punkty paszowe. Obecnie to jeden z liderów rynku związanego z kompleksowym wyposażeniem ferm drobiu, zatem oferta produktowa jest bardzo szeroka. 

Wszyscy hodowcy i miłośnicy zwierząt znajdą tutaj różnego rodzaju karmy mokre, suche czy specjalistyczne dla swoich psów, kotów, ptaków, gryzoni i wielu innych pupili. W swoim asortymencie FERMO posiada również akcesoria i pasze dla drobiu, królików i gołębi i ptaków egzotycznych. Sklep oferuje także różnego rodzaju środki i preparaty pomagające właścicielom utrzymać swoich podopiecznych w czystości, zdrowiu i dobrostanie. 

 

 

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować