Siwienie przestało być problemem! Jest już GR-7 i to pod Kaliszem!

2017-12-04 07:00:00 reklama@calisia.pl

Siwizna przeważnie kojarzy się negatywnie. Wiadomo, to przecież pierwsza oznaka przemijania. Pierwszy siwy włos potrafi zaszokować i wprawić w zadumę: czas jednak płynie dla nas, tak jak dla wszystkich. Jeden włos to jeszcze nie problem. Ale pojawienie się większej ilości siwych włosów może wpłynąć negatywnie na naszą psychikę. Bo przecież badania pokazują, że dłużej jesteśmy aktywni życiowo. Kluby pełne są czterdziestolatków bawiących się do rana. Dzisiejszy pięćdziesięciolatek jest jak czterdziestolatek dziesięć lat temu. Już trochę poważnieje, ale nadal gra w gry wideo swojego syna. Ale wbrew temu społecznemu odmłodzeniu, fizycznie niestety widać po nas upływ czasu.

Za kolor włosów odpowiedzialna jest melanina. Nie wdając się z naukowe szczegóły: aktywność melaniny powoduje, że włos ma taki kolor, jaki wyznaczyły mu geny, czyli natura. Jeśli melanina „rozleniwi się” przestaje utrzymywać naturalny kolor włosa. Włos staje się pozbawiony koloru, czyli siwy. Taki proces może zdarzyć się nagle. Wszyscy słyszeliśmy historie o ludziach, którzy po ciężkich przeżyciach nagle osiwieli w kilka godzin. Po prostu melanina odpowiedzialna za ich kolor włosów nagle, pod wpływem bardzo silnych emocji i towarzyszącym im procesom biochemicznym, uległa gwałtownemu osłabieniu, albo „wyłączeniu”.

Skoro ktoś może osiwieć w kilka godzin, to czy można też przywrócić naturalny kolor włosów? Można. Kluczem jest pobudzenie melaniny do normalnego, wytężonego działania.

I tu pojawia się GR-7. Ten płyn stanowi unikalną mieszankę naturalnych substancji, które stopniowo, w przeciągu kilku dni stosowania – przywraca naturalny kolor siwym włosom. Pod wpływem GR-7 melanina „budzi się z letargu” i podejmuje swoje normalne działanie – czyli między innymi powoduje, że nasze włosy wracają do prawdziwego koloru.

Kilka dni i po wszystkim. Wystarczy codziennie wieczorem WCIERAĆ niewielką ilość GR-7 w SKÓRĘ GŁOWY. Dajmy szanse składnikom płynu na dotarcie do cebulek włosów. Dlatego właśnie odstawiamy szampony i mycie głowy na czas kuracji. Umycie głowy spłucze GR-7 i nie pozwoli mu przeniknąć do cebulek włosów. Zależnie od indywidualnych predyspozycji, powrót do naturalnego koloru zabiera od 7 do 14 dni. W szczególnych przypadkach proces może potrwać nieco dłużej.

Kiedy już odzyskamy naturalny kolor, powinniśmy stosować GR-7 raz na tydzień, żeby zachować efekt, czyli, żeby utrzymać aktywność melaniny.

Na rynku jest wiele szamponów koloryzujących, i oczywiście farb, którymi można pokryć siwiznę. Takie rozwiązania nie są jednak najlepsze: farba powoduje, że włosy są jednolicie pokolorowane a szampony koloryzujące działają przez kilka dni. Tylko naturalny środek jak GR-7, sięgający do korzeni, może zapewnić trwały efekt powrotu do prawdziwego koloru.

A co z bezpieczeństwem, alergiami i badaniami? Preparat został przetestowany przez wiodący instytut certyfikacji produktów. Firma Eurofins wydała dla GR-7 świadectwo bezpieczeństwa. W badaniach konsumenckich okazało się, że GR-7 jest skuteczny, nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych (oczywiście z zastrzeżeniem, że nie jesteśmy indywidualnie uczuleni na jakiś jego składnik) i NAPRAWDĘ DZIAŁA.

GR-7 jest obecny na rynku od dwóch miesięcy, a już zyskał sobie wielu sympatyków. Jego sprzedaż w zakładach fryzjerskich Polski rośnie z dnia na dzień. Błyskawicznie pojawili się też pierwsi dystrybutorzy: we Francji, UK i Irlandii. Warto wziąć udział w rewolucji GR-7. Warto wrócić do naturalnego koloru. Od korzeni.

Jest nam tym bardziej miło pisać o tym rewolucyjnym produkcie, gdyż jest on dziełem przedsiębiorców spod Kalisza. Gratulujemy i życzymy sukcesów!

Produkt możecie Państwo zamówić on line lub w jednym z partnerskich Salonów w Kaliszu GR-7.eu

Dostępne również za granicą np w Wielkiej Brytanii pod adresem: gr-7.uk

 

GR-7 Sp. z o.o.
www.gr-7.eu
www.facebook.com/NoMoreGreyHair
Ul. Zmyślanka 18
62-860 Opatówek
+48 666 30 89 19
+48 660 41 45 40

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować