Mocne strony miasta

SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca

2018-08-10 13:30:00 Krzysztof Galant

760,0,0,sieraszewski
760,0,0,sieraszewski

Adres: ul.Górnośląska 60-62, Kalisz (koło KFC)

Telefon: +48 503 698 562

Email: sieraszewski-dance@wp.pl

Strona www: sieraszewskidance.pl

SZKOŁA TAŃCA SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO

Jest jedną z najstarszych, największych oraz najbardziej utytułowanych Szkół Tańca w Kaliszu. Działa na terenie Kalisza od blisko 30 lat przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki oraz innymi placówkami. Wychowankowie szkoły są laureatami wielu turniejów, konkursów i festiwali zarówno Ogólnopolskich jak również Międzynarodowych.

SZKOŁA TAŃCA SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO jest członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO oraz POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA FREESTYLE należącą do INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION

Od 29 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Kalisza i okolic.
Zajęcia prowadzone są z zakresu Tańca Towarzyskiego, Hip-Hop, Jazz
Szkoła skupia się przede wszystkim na prowadzeniu dziecięcych o młodzieżowych zespołów tanecznych. W zajęciach uczestniczą dzieci od 4 lat do młodzieży 18-19 l.

Prowadzone są również zajęcia dla dorosłych w formie Kursów Tańca Towarzyskiego. Zespoły prowadzone przez Szkołę Tańca SIERASZEWSKI DANCESTUDIO startują na Najbardziej prestiżowych Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach o randze MISTRZOWSKIEJ i GRAND PRIX POLSKI oraz Festiwalach zdobywając najwyższe laury.

Jest jedyną szkołą w Kaliszu, która w latach 1993-97 reprezentowała miasto Kalisz na MISTRZOSTWACH POLSKI FORMACJI TANECZNYCH – Latino do lat 16. Tylko w zeszłym sezonie tanecznym zespoły prowadzone przez Szkołę Tańca SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO 55 razy stawały na podium w tym 45 razy na pierwszym miejscu.

Największym osiągnięciem tego sezonu jest zdobycie Trzech złotych i trzech srebrnych medali na Otwartych Mistrzostwach Polski w Twardogórze.
Na swoim koncie posiadają złote, srebrne oraz brązowe medale Otwartych Mistrzostw Polski oraz na Międzynarodowych Festiwalach Tańca.
Jako jedyna Szkoła w Kaliszu posiada Licencje na organizowanie i prowadzenie zajęć w ramach europejskiego systemu „EURO LOGO DANCE CENTER.”

Wielokrotnie nagradzani za swoje osiągnięcia.

Nagrodzeni honorową odznaką „ZASŁUŻENI DLA KULTURY POLSKIEJ” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Czterokrotnie nagradzani przez Prezydenta Miasta Kalisza
Uhonorowani tytułem „HONOROWY PRZYJACIEL KALISZA”.
Nagroda „LAUR KULTURY” nadany przez Starostę Powiatu Ostrowskiego.
W roku 2017 nadany Honorowy tytuł „ OSOBOWOŚCI POWIATU”
Za swoje osiągnięcia wpisani do Encyklopedii Osób znanych w Kulturze i Gospodarce „Who is WHO” w Polsce
Uhonorowani wpisem do „CYFROWEJ DZIECIĘCEJ ENCYKLOPEDII WYBITNYCH WIELKOPOLAN”.
W 2017 roku wpisani do „OXFORDZKIEJ ENCYKLOPEDJI OSOBISTOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i instruktorów, Dyplomowanych Nauczycieli Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca 
IMPERIAL SOCIETY OF DANCE OF TEACHERS
Członek Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tańca 
POLISH PROFESSIONAL DANCE ASSOCIATION MEMBER OF WORLD DANCE & DANCE SPORT COUNCIL

Zajęcia w grupach wiekowych od 4 – Latków poprzez młodzież aż do osób dorosłych prowadzone są z zakresu Tańca Towarzyskiego, Hip-Hop, Jazz, Disco- Dance oraz Break-Dance, ostatnią propozycją szkoły są warsztaty Baletowe dla dzieci i młodzieży.

Ostatnie lata przyniosły ogromny rozwój dla Szkoły jak i dla jej tancerzy, liczne pokazy, konkursy, zaprocentowały otrzymaniem zgody na reprezentowanie Kalisza, Polski na Mistrzostwach Świata w Kaliszu w 2009r.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca Aurelię i Piotra Sieraszewskich. Szkoła jako jedyna w Kaliszu posiada Europejski Certyfikat Jakości „ EURO LOGO DANCE CENTER”.

Zajęcia prowadzone są na Sali Kameralnej Ul. Górnośląska koło Wieży Ciśnień a także w Centrum Kultury i Sztuki oraz Hali Arena..

PROMOCJE:
Dla małżeństw i rodzeństwa zniżki 10%

Dla osób, które poleca nasz kurs 5-ciu osobom – zniżka 50%
Dla osób, które poleca nasz kurs 10-ciu osobom – zajęcia za darmo.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ