Mocne strony miasta

SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO - Szkoła Tańca

2018-08-10 13:30:00 reklama@calisia.pl

760,0,0,sieraszewski
760,0,0,sieraszewski

Adres: ul.Górnośląska 60-62, Kalisz (koło KFC)

Telefon: +48 503 698 562

Email: sieraszewski-dance@wp.pl

Strona www: sieraszewskidance.pl

SZKOŁA TAŃCA SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO

Jest jedną z najstarszych, największych oraz najbardziej utytułowanych Szkół Tańca w Kaliszu. Działa na terenie Kalisza od blisko 30 lat przy współpracy z Centrum Kultury i Sztuki oraz innymi placówkami. Wychowankowie szkoły są laureatami wielu turniejów, konkursów i festiwali zarówno Ogólnopolskich jak również Międzynarodowych.

SZKOŁA TAŃCA SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO jest członkiem POLSKIEGO TOWARZYSTWA TANECZNEGO oraz POLSKIEGO ZWIĄZKU TAŃCA FREESTYLE należącą do INTERNATIONAL DANCE ORGANIZATION

Od 29 lat prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z Kalisza i okolic.
Zajęcia prowadzone są z zakresu Tańca Towarzyskiego, Hip-Hop, Jazz
Szkoła skupia się przede wszystkim na prowadzeniu dziecięcych o młodzieżowych zespołów tanecznych. W zajęciach uczestniczą dzieci od 4 lat do młodzieży 18-19 l.

Prowadzone są również zajęcia dla dorosłych w formie Kursów Tańca Towarzyskiego. Zespoły prowadzone przez Szkołę Tańca SIERASZEWSKI DANCESTUDIO startują na Najbardziej prestiżowych Ogólnopolskich i Międzynarodowych Turniejach o randze MISTRZOWSKIEJ i GRAND PRIX POLSKI oraz Festiwalach zdobywając najwyższe laury.

Jest jedyną szkołą w Kaliszu, która w latach 1993-97 reprezentowała miasto Kalisz na MISTRZOSTWACH POLSKI FORMACJI TANECZNYCH – Latino do lat 16. Tylko w zeszłym sezonie tanecznym zespoły prowadzone przez Szkołę Tańca SIERASZEWSKI DANCE-STUDIO 55 razy stawały na podium w tym 45 razy na pierwszym miejscu.

Największym osiągnięciem tego sezonu jest zdobycie Trzech złotych i trzech srebrnych medali na Otwartych Mistrzostwach Polski w Twardogórze.
Na swoim koncie posiadają złote, srebrne oraz brązowe medale Otwartych Mistrzostw Polski oraz na Międzynarodowych Festiwalach Tańca.
Jako jedyna Szkoła w Kaliszu posiada Licencje na organizowanie i prowadzenie zajęć w ramach europejskiego systemu „EURO LOGO DANCE CENTER.”

Wielokrotnie nagradzani za swoje osiągnięcia.

Nagrodzeni honorową odznaką „ZASŁUŻENI DLA KULTURY POLSKIEJ” przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Czterokrotnie nagradzani przez Prezydenta Miasta Kalisza
Uhonorowani tytułem „HONOROWY PRZYJACIEL KALISZA”.
Nagroda „LAUR KULTURY” nadany przez Starostę Powiatu Ostrowskiego.
W roku 2017 nadany Honorowy tytuł „ OSOBOWOŚCI POWIATU”
Za swoje osiągnięcia wpisani do Encyklopedii Osób znanych w Kulturze i Gospodarce „Who is WHO” w Polsce
Uhonorowani wpisem do „CYFROWEJ DZIECIĘCEJ ENCYKLOPEDII WYBITNYCH WIELKOPOLAN”.
W 2017 roku wpisani do „OXFORDZKIEJ ENCYKLOPEDJI OSOBISTOŚCI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i instruktorów, Dyplomowanych Nauczycieli Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca 
IMPERIAL SOCIETY OF DANCE OF TEACHERS
Członek Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tańca 
POLISH PROFESSIONAL DANCE ASSOCIATION MEMBER OF WORLD DANCE & DANCE SPORT COUNCIL

Zajęcia w grupach wiekowych od 4 – Latków poprzez młodzież aż do osób dorosłych prowadzone są z zakresu Tańca Towarzyskiego, Hip-Hop, Jazz, Disco- Dance oraz Break-Dance, ostatnią propozycją szkoły są warsztaty Baletowe dla dzieci i młodzieży.

Ostatnie lata przyniosły ogromny rozwój dla Szkoły jak i dla jej tancerzy, liczne pokazy, konkursy, zaprocentowały otrzymaniem zgody na reprezentowanie Kalisza, Polski na Mistrzostwach Świata w Kaliszu w 2009r.

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli Londyńskiej Królewskiej Akademii Tańca Aurelię i Piotra Sieraszewskich. Szkoła jako jedyna w Kaliszu posiada Europejski Certyfikat Jakości „ EURO LOGO DANCE CENTER”.

Zajęcia prowadzone są na Sali Kameralnej Ul. Górnośląska koło Wieży Ciśnień a także w Centrum Kultury i Sztuki oraz Hali Arena..

PROMOCJE:
Dla małżeństw i rodzeństwa zniżki 10%

Dla osób, które poleca nasz kurs 5-ciu osobom – zniżka 50%
Dla osób, które poleca nasz kurs 10-ciu osobom – zajęcia za darmo.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować