Sfotografuj rezerwat i wygraj cenne nagrody

2013-05-03 08:00:00 Monika

Publikacja zdjęć w albumie „Ukryte bogactwo rezerwatów przyrody” oraz akcesoria fotograficzne i komputerowe to nagrody w konkursie fotograficznym, który organizuje Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach: „Bogactwo flory rezerwatów przyrody” oraz „Bogactwo fauny rezerwatów przyrody”.

archiwum calisia.pl, Zbigniew Pol
archiwum calisia.pl, Zbigniew Pol
Konkurs jest poświęcony rezerwatom przyrody, a mogą wziąć w nim udział dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcy Wielkopolski. W naszej okolicy znajdują się dwa rezerwaty przyrody - Olbina i Brzeziny. Długi weekend to idealny czas na odwiedzenie tych zakątków i sfotografowanie niezwykłych miejsc chronionych w rezerwatach. Oprócz wyjątkowych miejsc uczestnicy konkursu powinni uwiecznić florę i faunę. W konkursie oceniana będzie przede wszystkim kreatywność i nowatorstwo w ukazaniu bogactwa przyrody.
Fotografia zgłoszona do konkursu powinna być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora, datą wykonania fotografii i opisem sfotografowanego miejsca. Prace należy nadsyłać na płycie CD do Starostwa Powiatowego w Kaliszu, przy Placu Świętego Józefa 5 lub mailowo na adres ludzie.dobrej.woli@wp.pl wraz z oświadczeniem dostępnym na stronie internetowej organizatora. Wszystkie pliki należy umieścić w folderze zatytułowanym nazwiskiem i imieniem autora i opisać dokładnie sfotografowane miejsce.
Zdjęcia będą odbierane do 8 maja bieżącego roku. Na stronie organizatora: Stowarzyszenie Ludzie Dobrej Woli znajduje się regulamin konkursu i oświadczenie dla uczestników. Na stronie znajdą się również wyniki konkursu i informacja o dokładnym terminie i miejscu wręczenia nagród.
Konkurs organizuje Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej w ramach projektu dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować