Przerwana dobra passa

2012-12-02 14:56:34 HB

Choć było to lepsze spotkanie niż tydzień temu w Radomiu, to niestety szczypiorniści MKS Kalisz przegrali w Hali Arena z drużyną WKS Śląsk Wrocław 24:29. Tym samym podopieczni Bruno Budrewicza stracili miano niepokonanych na własnym terenie.

Piotr Jaworowski
Mecz 11. kolejki rozpoczął się dobrze dla piłkarzy ręcznych z Kalisza. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a nasi zawodnicy wygrywali nawet w 12. minucie 7:3. Ostatecznie obie drużyny schodziły do szatni z takim samym dorobkiem bramkowym - 12:12.
Druga połowa pokazała słabości kaliskiej drużyny. Goście zdobyli w ciągu pięciu minut aż cztery bramki z rzędu. Mimo to nasi zawodnicy walczyli do końca, pomimo coraz większej przewagi bramkowej WKS-u. Kaliszanie ostatecznie przegrali 24:29. Tym samym MKS Kalisz z dorobkiem 12 punktów spadł na 5. miejsce w tabeli. Za tydzień szczypiorniści z Kalisza spotkają się na wyjazdowym mecz z drużyną KSSPR Końskie.
MKS Kalisz - WKS Śląsk Wrocław Handball Team 24:29 (12:12)