Kultura

Przedpremierowe seanse z bajką "Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!". Konkurs!

2023-04-21 14:00:00 HELIOS

Kino Helios zaprasza małych kinomanów już 22 i 23 kwietnia na przedpremierowe seanse z bajką "Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!".

HELIOS
HELIOS

Kicia Kocia mówi: Dzień dobry! Bystra kotka oraz jej przyjaciele zapraszają do kin. Podczas seansów nie zabraknie świetnej zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć.

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans w kinie Helios. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

Podczas seansu zaprezentujemy następujący zestaw odcinków:

  1. Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!
  2. Kicia Kocia zostaje policjantką,
  3. Kicia Kocia i witaminowe przyjęcie,
  4. Kicia Kocia poznaje strażaka,
  5. Kicia Kocia w kosmosie,
  6. Kicia Kocia nie chcę się tak bawić,
  7. Kicia Kocia zakłada zespół muzyczny.

czas trwania filmu: 45 min.
kategoria wiekowa: bez ograniczeń

Przed seansem czekać na Was będą quizy i zagadki do rozwiązania! Każdy mały uczestnik seansu otrzyma ulotkę z możliwością zaprojektowania własnego biletu kinowego z Kicią Kocią.

Szczegóły i bilety na stronie kina: https://www.helios.pl/40,Kalisz/BazaFilmow/Szczegoly/film/27863/%E2%80%9EKICIA-KOCIA-mowi%3A-Dzien-dobry%21%E2%80%9D-Przedpremierowe-seanse-z-konkursami-22-%E2%80%93-23-kwietnia

UWAGA - WYNIKI KONKURSU!

3 pojedyncze zaproszenia do wykorzystania w Kinie Helios w Kaliszu na dowolny seans "Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry!" w dniach 22-23.04.2023 zdobywają: Karolina Jakubek, Artur Księżak, Martyna Wasilewska. 

Poprawna odpowiedź na pytanie konkursowe: Jak nazywa się najlepszy kolega Kici Koci? brzmi: Pacek.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować