Prawdziwy Mikołaj z Rovaniemi odwiedził dzieci w Hotelu Kristoff***! [Dużo Zdjęć]

2022-12-05 10:44:22 reklama@calisia.pl

Wyjątkowa zabawa i niezapomniany czas dla dzieci. Takie były Mikołajki, które odbyły się w weekend 3 i 4 grudnia w Hotelu Kristoff*** w Łaszkowie. Najmłodszych odwiedził wyjątkowy gość - Prawdziwy Święty Mikołaj z Rovaniemi!

fot. MW
fot. MW

Radość, zabawa i prezenty - z tym kojarzą nam się Mikołajki. Nie inaczej było w ten weekend w Hotelu Kristoff*** gdzie na dzieci i ich rodziców czekała moc atrakcji. Najmłodsi mogli rozwijać swoje pasje i przy okazji miło spędzić czas. Wielkie piernikowanie, czyli robienie pierniczków i ich zdobienie, świąteczna zagroda ze zwierzętami, Kiermasz Świąteczny oraz liczne animacje - wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. O atmosferę i wspólne śpiewanie kolęd zadbał „Big Band po Godzinach”.

Jednak najważniejszym wydarzeniem weekendu była wizyta jedynego, niepowtarzalnego, prawdziwego Świętego Mikołaja prosto z Rovaniemi! Dzieci wraz z rodzicami mogły nie tylko zadać pytanie Świętemu, ale również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Mikołaj rozdawał prezenty i przyjmował listy pisane przez dzieci zgromadzone w Hotelu Kristoff***. 

Z ciekawostek, jakie dowiedzieliśmy się do Świętego Mikolaja z Rovaniemi - najwięcej listów wysyłają do Niego dziec z Polski:) 

Szukasz wyjątkowych dekoracji świątecznych?

Koniecznie zajrzyj do świątecznych butików z prezentami oraz dekoracjami świątecznymi: 

- w Hotelu Kristoff***  w Łaszkowie 

- na trzech stacjach BP:  w Łaszkowie (obok Hotelu Kristoff***), w Brzeziu oraz w Kaliszu przy u. Złotej 63. 

- online - na Instagramie butikowy_sklepik_kristoff

 

W tych wszystkich punktach oraz online w Instagramowym Butikowym Sklepiku Hotelu Kristoff***    znajdziecie  Państwo ogromny wybór niezwykłych dziadków do orzechów, którzy podobno sprzyjają pełnemu portfelowi. Warto więc zaopatrzyć się w takiego dziadka; występują w przeróżnych fasonach i wersjach kolorystycznych.

Można też wybierać wśród bogatej oferty eleganckich dekoracji do domu, ozdób choinkowych,  świec, gadżetów kuchennych, słodyczy i wielu innych, bardzo ciekawych produktów.

Do świątecznych butików zapraszamy codziennie, nawet w niedziele!

 

Zaplanuj Święta z Kuchnią Kristoffa - zamów catering i odpoczywaj! 

Kolejną bożonarodzeniową propozycją od Hotelu Kristoff*** jest catering. Zaplanuj święta z kuchnią Kristoffa, zaoszczędzony czas spędź z rodziną i najbliższymi, a nam pozwól przygotować dla Was prawdziwe, pełne smaku, tradycyjne dania wigilijne.

Zamówienia na catering są przyjmowane w dniach od 01-19 grudnia br. pod nr telefonu 537 221 001.

Spędź okres Świąt Bożego Narodzenia z nami, daj coś od siebie najbliższym na Święta i zaplanuj to z Hotelem Kristoff***

Hotel Kristoff***

Łaszków 8A
62-814 Blizanów k. Kalisza
 +48 62 760 84 00
rezerwacja@kristoff.pl  

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować