Biznes

Potrzebujesz najlepszej jakości materiałów budowlanych? Zgłoś się do firmy Jolania! [wywiad wideo]

2020-10-22 08:30:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Potrzebujesz najwyższej jakości materiałów budowlanych i fachowego doradztwa? Zgłoś się do Frimy Jolania! Od 25 lat zapewnia materiały budowlane, pomaga, doradza i dowozi wszystko co jest potrzebne, żeby powstał piękny dom. Posłuchajcie wywiadu z właścicielem - Krystianem Biziorem.

Strona www: https://jolania.com/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/HurtowniaJolania

Adres: ul. Wrocławska 71, 62-800

Tel. 781 777 011

adres email: biuro@jolania.com

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować