Społeczne

Pomóż podopiecznym domów dziecka w Kaliszu i Liskowie! Rusza akcja Fundacji OdMrozić Serca

2023-11-25 10:00:00 BK

Jak co roku, zgodnie z tradycją Fundacja OdMrozić Serca wspiera Dom Dziecka w Kalisz oraz w Liskowie. 27 listopada rusza akcja pomagania, którą może wesprzeć każdy z nas - zarówno poprzez przekazania darów jak i wpłacenie cegiełki na konto fundacji. W tym roku fundacja przygotowała ważną inwestycję dla placówki w Liskowie a także zaplanowała spotkanie z gwiazdą sportów walki. 

OdMrozić Serca
OdMrozić Serca

Zbliżające się święta i ten szczególny klimat sprawiają, że chętniej otwieramy serca, dzielimy się z innymi i wspieramy tych, którzy potrzebują bliskości ale też podstawowych środków do życia. To dobry moment by włączyć się w akcję pomagania choćby przez najdrobniejszy gest, przekazanie ubrania, jedzenia czy środków czystości. Już 27 listopada Fundacja OdMrozić Serca rusza z coroczną akcją Świąteczna paczka dla dzieci z domów dziecka w Kalisz oraz w Liskowie. Rzeczy i środki finansowe przekazywane przez darczyńców trafiają do tych placówek. 

Co można przekazać?

- Artykuły spożywcze, chemiczne, zabawki, nie koniecznie maskotki, wszystkie rzeczy niezbędne do użytku codziennego, czyli artykuły chemiczne, pasmanteria, środki BHP, ubrania, pościele, ręczniki - mówi Robert Mróz, prezes Fundacji Odmrozić Serca.

Gdzie przekazać?

Dary można dostarczyć osobiście do siedziby fundacji:  Poznańska 12C, 62-811 Kościelna Wieś lub uzgodnić ich odbiór telefonicznie 600 668 117.

Można przekazać także środki finansowe na konto Fundacji: PKO Bank Polski nr rachunku 87 1020 2212 0000 5202 0431 8457 Fundacja OdMrozić Serca. W tytule wpisując ,,Świąteczna paczka 2023''.

Zbiórka darów potrwa do 20 grudnia!

W tym roku Fundacja Odmrozić Serca wraz z Fundacją Castorama wyremontują łazienkę w Domu Dziecka w Liskowie!

-  Udało się pozyskać kwotę 21 tys. zł na tę inwestycję. Projekt łazienki rusza w tym tygodniu. Na miejsce pojedzie ekipa budowlana, która rozbierze starą łazienkę i przygotuje pomieszczenie pod instalację elektryczną oraz hydrauliczną. Następnie przygotowane zostaną ściany do położenia płytek i zamontowania armatury łazienkowej. Postaramy się by przed świętami łazienka została skończona - mówi dla Calisia.pl. Robert Mróz. 

Do domów dziecka zawita 17 grudnia gość specjalny Iwona Guzowska - polska pięściarka i kickbokserka, mistrzyni świata, Europy i Polski. 

- Pani Iwona pojawi się w roli mentatora i będzie chciała porozmawiać z wychowankami domu dziecka na temat przyszłości, szukania sposobu na życie. Będzie chciała dać dzieciom motywację do życia - mówił Robert Mróz.

Fundacja Odmrozić Serca założona przez Roberta Mroza pomaga wychowankom Domów Dziecka w wejściu w dorosłe i odpowiedzialne życie. Robert Mróz jest byłym wychowankiem Domu Dziecka. Dziś po latach spędzonych za granicą, prowadzi swoją firmę w rodzinnym mieście – Kaliszu. Postawił sobie za cel pomaganie wychowankom Domów Dziecka we wchodzeniu w dorosłość.

Profil FB Fundacji: https://www.facebook.com/OdMrozicSerca

 

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować