Sport

Policjanci ścigali się na parkiecie! Za nami Mikołajkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej.

2022-12-05 20:00:00 red. za KMP Kalisz

Komenda Miejska Policji w Kaliszu, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, po raz siódmy byli organizatorami Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej. Zwycięzcami tegorocznej edycji zawodów zostali reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Choć poszczególne mecze budziły sporo emocji, a walka była zacięta, to podczas całego turnieju panowała przyjazna, sportowa atmosfera.

fot. KMP Kalisz
fot. KMP Kalisz

Sześć piłkarskich drużyn spotkało się w piątek, 2 grudnia br. na boisku „Hali Kalisz-Arena”. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek w towarzystwie Zastępcy Dyrektora Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu Pani Moniki Krymarys oraz Przewodniczącego Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Kaliszu asp. szt. Przemysława Wiączka. W imieniu organizatorów imprezy komendant przywitał wszystkich zawodników i podziękował im za przybycie, życząc jednocześnie każdej z drużyn nie tylko zwycięstwa, ale również wyrównanej sportowej rywalizacji, a przede wszystkim wspaniałej zabawy.

Zgodnie z regulaminem organizacyjnym zawody rozegrano w dwóch grupach. W meczu otwarcia spotkały się drużyny Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu oraz Wydział w Kaliszu Zarządu w Poznaniu CBŚP. Łącznie rozegrano 11 spotkań, w których najlepsza okazała się drużyna Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie. Na drugim miejscu uplasowali się przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Turku, „brąz” przypadł zawodnikom z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Po godzinie 14:00 nastąpiło uroczyste zakończenie imprezy i ogłoszenie wyników. Nagrody i puchary uczestnikom VII Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej wręczali Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KMP w Kaliszu asp. szt. Przemysław Wiączek. Nagrody indywidualne dla króla strzelców oraz najlepszego bramkarza przypadły odpowiednio zawodnikom z KPP w Jarocinie.

Dziękując zawodnikom za udział w turnieju, insp. Dariusz Bieniek pogratulował wszystkim ambicji i woli walki oraz podziękował za wspaniała atmosferę, która towarzyszyła sportowej rywalizacji.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować