Społeczne

Policja poszukuje kierowcy białego busa, który potrącił pieszą na pasach. Widziałeś to zdarzenie? Pomóż ustalić sprawcę.

2023-01-20 11:35:34 red za KMP Kalisz

Kaliscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 stycznia na terenie Kalisza. Świadków zdarzenia proszą o kontakt.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Do zdarzenia doszło około godz. 15:00 na wysokości skrzyżowania ulic Sukienniczej i Piekarskiej. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca białego busa nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez wyznaczone i oznakowane skrzyżowanie doprowadzając do jej potrącenia - informuje zespół prasowy KMP w Kaliszu - W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie prosimy o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu, którego kierujący dopuścił się spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa ruchu drogowego - dodaje.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować