Motoryzacja

Pojechała na wprost przez rondo na Szlaku Bursztynowym! Była pod wpływem narkotyków

2023-08-16 14:30:00 BK

Niecodzienne zdarzenie drogowe w Kaliszu u zbiegu ulic Szlak Bursztynowy i Łódzka. Kierująca renault wjechała na wprost przez rondo, poważnie uszkadzając samochód. W jej samochodzie policja znalazła narkotyki. 

Pomoc Drogowa Kalisz TIR - Assistance24h.eu - https://www.facebook.com/assistance24h.eu
Pomoc Drogowa Kalisz TIR - Assistance24h.eu - https://www.facebook.com/assistance24h.eu

Do zdarzenia doszło o godzinie 1:00 w nocy, z 15 na 16 sierpnia na nowo wybudowanym w ramach przedłużenia Szlaku Bursztynowego. Kierująca pojazdem osobowym marki Renault Modus nie zachowała ostrożności i wjechała na skrzyżowanie, przejeżdżając przez wyspę ronda, uszkadzając poważnie samochód. 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, ze kierująca renault 25-latka, jadąc od Kalisza w kierunku Opatówka wjechała z impetem wysepkę znajdującą się na rondzie i przejechała przez rondo na wprost. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kobieta była trzeźwa - informuje podkom. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Od 25-latki została pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. W pojeździe policjanci ujawnili woreczek strunowy z zawartością białej substancji. Wstępne badanie dało wynik pozytywny na obecność amfetaminy. 25-latka została zatrzymana.

Na miejscu pracowała straż pożarna oraz policja. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować