Zdrowie

Pogotowie Ratunkowe w Liskowie zyskało nowy blask

2024-03-05 12:00:00 red. za Szpital Kalisz

Zlokalizowana w Liskowie podstacja Pogotowia Ratunkowego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu zyskała nowy blask.

fot. Szpital Kalisz
fot. Szpital Kalisz

Wszystko to za sprawą generalnego remontu zajmowanych przez ratowników, który przeprowadziła i sfinansowała Gmina Lisków. Dzięki temu stacjonujący w Liskowie ratownicy zyskali komfortowe warunki pracy i odpoczynku. Odnowione zostały pomieszczenia socjalne, a także łazienka i prysznic.

W poniedziałek 4 marca Maria Krawiec – wójt gminy Lisków oficjalnie przekazała odnowione pomieszczenia ekipie ratowników medycznych, którzy w najbliższych dniach przeniosą się do dotychczasowej, ale odmienionej siedziby z tymczasowej podstacji przy ośrodku zdrowia.
 
- Z ogromną radością przyznaję Pani tytuł Przyjaciela Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu. Cieszy mnie niezmiernie, że nasz szpital zawsze może liczyć na Pani zrozumienie i wydatne wsparcie. Liczę na dalszą owocną, znakomitą współpracę – powiedział wręczając wójt Marii Krawiec pamiątkową statuetkę Radosław Kołaciński, dyrektor kaliskiego szpitala, przy okazji spotkania w wyremontowanej podstacji.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować