Społeczne

Podpalił 3 samochody na ulicy Serbinowskiej. Szuka go policja

2023-11-20 14:28:32 red. za KMP Kalisz

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło we wrześniu bieżącego roku na terenie Kalisza. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy prosimy o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

W dalszym ciągu kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 7 września br. przy ul. Serbinowskiej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał podpalenia trzech pojazdów zaparkowanych na niestrzeżonym parkingu.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego).

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod nr 47 77 51 900 – czynny całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować