Sport

Piłkarskie zmagania Śródmieścia w SP nr 1 w Kaliszu! [zdjęcia]

2021-10-04 10:30:00 BK

2 października w Szkole Podstawowej nr 1 w Kaliszu odbył się turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych w Śródmieściu pod hasłem " Aktywna młodzież przyszłością Śródmieścia".

fot. Mariusz Drzewiecki
fot. Mariusz Drzewiecki

Sobota w Kaliszu rozpoczęła się na sportowo w SP nr 1. Młodzi piłkarze reprezentujący poszczególne szkoły przystąpili do emocjonującej rywalizacji i przede wszystkim dobrej zabawy. Rada Osiedla "Śródmieście I" Kalisz, Szkoła Podstawowa numer 1 im. Konstytucji 3 Maja w Kaliszu oraz radni Rady Miasta Kalisza zorganizowali turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych w Śródmieściu.

Udział w turnieju wzięli reprezentanci SP1, SP3, SP4, SP11, SP12, SP16. Rywalizacja była na wysokim poziomie, za co wszyscy zawodnicy zostali docenieni.
 
Indywidualną nagrodę ufundowaną przez Radę Osiedla Kaliniec otrzymał niestrudzony bramkarz drużyny SP4. Każdy uczestnik otrzymał okolicznościowy medal i nagrodę ufundowana przez Błażeja Majerowicza z Fitness World oraz Radne Rady Miejskiej klubu Polska 2050 Kalisz Barbarę Oliwiecką, Magdalenę Walczak i Radnego Romana Piotrowskiego.
 
Sponsorami nagród byli:
Rada Osiedla Śródmieście I
Rada Osiedla Kaliniec 2019-2024
Magdalena Walczak Radna Rady Miasta Kalisza
Barbara Oliwiecka Radna Rady Miasta Kalisza
Roman Piotrowski Radny Rady Miasta Kalisza
Błażej Majerowicz Fitness World
Mariusz Drzewiecki

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować