Biznes

Pani Magda rozwiązała problem zamknięcia sklepu

2022-06-22 10:00:00 reklama@calisia.pl

Pani Magda od ponad 20 lat prowadzi sklep odzieżowy na jednym z kaliskich osiedli. Niestety, wszystkie czynniki źle się ułożyły i mimo całego optymizmu, którym zarażała swoich klientów przez dwie dekady, przyszła pora na twarde decyzje. Sklep musiał zostać zamknięty. Dla właścicielki nie jest to jednak klęska, ale otwarcie nowych perspektyw.

Pani Magda - właścicielka sklepu odzieżowego
Pani Magda - właścicielka sklepu odzieżowego

"Jak wielu przedsiębiorców, muszę zrobić krok wstecz, ale tylko po to, żeby się bardziej rozpędzić. Jestem optymistką i mimo trudnej sytuacji mam cały czas plany i je realizuję. Uwielbiam kontakt z klientem i wiem, że wrócę ponownie do prowadzenia sklepu - w nowej lokalizacji i z nową energią.

Najem lokalu kończył się z upływem maja. Stworzony naprędce sklep internetowy już zaczyna działać, wiec sklep Pani Magdy nie znika na zawsze. Jedynym problemem była kwestia przechowania towaru, mebli i lamp ze sklepu. W mieszkaniu - nie mam mowy. "Na naszych 65 metrach na czwartym piętrze? Odpada! Rodzina dysponuje różnymi miejscami, ale po obejrzeniu dwóch „zaprzyjaźnionych” piwnic i kilku garaży, jasne było, że dość cenne elementy sklepu i towar muszą być przechowywane w jakimś magazynie".

Wybór pani Magdy padł na magazyny Stokado.

Po pierwsze: są dostępne różne wielkości boksów - od całkiem malutkich po spore.

Po drugie: Dzięki niezależnemu dostępowi właścicielka nie musi krępować się pożyczaniem klucza za każdym razem, kiedy sprzeda się kolejna rzecz w sklepie internetowym. A jednocześnie magazyny są całkowicie bezpieczne, posiadają 24 godzinny monitoring.

"Mogę podjechać w każdej chwili, mam swój kod dostępu do magazynu, a w moim wynajętym pomieszczeniu założyłam bezpieczna kłódkę.  I jest dobrze. Wiem, że to tylko na około rok. Zamierzam bowiem wrócić do moich ukochanych klientów na wiosnę przyszłego roku. Sądzę, że do tego czasu sytuacja na rynku zacznie się poprawiać, a nie wyobrażam sobie innego charakteru niż właśnie ciuchy. Ludzie zawsze będą potrzebowali osobistego kontaktu i szczerej porady przy kupowaniu ubrań. Oczywiście, mam teraz nowe doświadczenie w sprzedaży przez internet, ale… sporo kupujących online to moi klienci ze sklepu stacjonarnego".

Dlatego powtarzam każdemu: niebawem wrócę w nowej lokalizacji. Przeczekam najgorszy okres, który moim zdaniem właśnie trwa. Skorzystałam ze Stokado i to pomogło mi się ustabilizować, uniknęłam „mieszkania na kartonach” co niewątpliwie wprowadziłoby sporo chaosu do mojego życia. Jestem naprawdę zadowolona z tego rozwiązania.

A jaka jest Twoja historia? Opisz ją w mailu do nas, a jeśli Twoja historia nas poruszy, chętnie napiszemy o tym, jak Tobie wynajem własnego magazynu rozwiązał problemy. Warto dzielić się takimi doświadczeniami!

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

ul. Wrocławska 216

62-800 Kalisz

+48 666 030 701

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować