Zdrowie

"Ozonowane oleje roślinne" - weź udział w niezwykłym wykładzie w komorze normobarycznej!

2022-11-11 13:30:00 red za org.

W sobotę 19 listopada 2022 r. o godz. 11:00 w komorze normobarycznej Zielony Zakątek odbędzie się bezpłatny wykład w tematyce ozonowanych olei roślinnych, zarówno oleju kokosowego jak i estrów lnianych z kurkuminą, piperyną i kapsaicyną, oleju z konopi oleistych z kwiatostanem z ozonowanych nasion, oleju z rydza z kurkuminą i kwiatostanem kurkumy oraz syropu antywirusowego. Porozmawiamy również o pro zdrowotnych aspektach związanych ozonoterapią oraz sauną ozonową, a także o prebiotykach ziołowych, które z sukcesem wykorzystywane są w różnego rodzaju terapiach. Spotkanie poprowadzi Dariusz Wezgraj, naukowiec, właściciel firmy OzonVita, który oprócz olbrzymiej wiedzy teoretycznej posiada 25 letnie doświadczenie w praktycznym ozonowaniu budynków użyteczności publicznej, mieszkań, domów, a także nasion roślin oleistych z przeznaczeniem na oleje roślinne. Jest również konstruktorem i twórcą autorskiej sauny ozonowej, a także mniejszych ozonatorów domowych i działkowych m.in. do ozonowania gleby. 

Komora normobarycznna Zielony Zakątek
Komora normobarycznna Zielony Zakątek
1. OLEJ KOKOSOWY OZONOWANY
(niejadalny, do zastosowań zewnętrznych )
WŁAŚCIWOŚCI
W kontakcie z żywymi tkankami, ozonidy szybko uwalniają aktywny ozon powodując serię widocznych efektów:
✅bardzo silne właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i przeciwzapalne, likwidacja komórek patogennych, przy jednoczesnym dotlenieniu zdrowych komórek
✅poprawa miejscowego mikrokrążenia
✅stymulacja ziarniny i wzrostu tkanek - proces gojenia
✅działanie stymulujące obronę komórkową oraz dostępność energetyczną
✅w kontakcie ze skórą uwalnia tlen powstający w tkankach, który wiąże się z hemoglobiną i dotlenia same tkanki aż do poziomu mięśni 
✅jest w stanie zapobiegać naturalnemu starzeniu się komórek
 
2. ESTRY OLEJU LNIANEGO Z KAPSAICYNĄ, KURKUMINĄ I PIPERYNĄ
Estry są naturalną formą oleju lnianego, nie zawierają cyjanków i glikoli, a więc są nieszkodliwe dla naszego organizmu. Olej ten powstaje z nasion lnu specjalnie uprawianych. Dodatkowo przed wyciśnięciem siemię lniane jest ozonowane. Zawartość kurkuminy, kapsaicyny i piperyny w estrach powoduje, że jego działanie staje się bardzo korzystne i pro zdrowotne dla naszego organizmu. Zdecydowanie zwiększa przyswajalność witamin i mikroelementów oraz składników pokarmowych znajdujących się w pożywieniu. Kolejną korzyścią płynącą z regularnego stosowania estrów oleju lnianego jest wysycenie organizmu kwasami omega 3, które pełnią bardzo ważną rolę w funkcjonowaniu naszego organizmu. Olej ten jest w 100% naturalny. 
 
3. OLEJ Z KONOPI OLEISTYCH Z KWIATOSTANEM Z NASION OZONOWANYCH
Olej ten otrzymujemy z nasion ozonowanych, w których dodatkowo zawarty zostaje kwiatostan konopi. Połączenie to sprawia, że olej ten posiada idealną formę kwasów tłuszczowych, które zdecydowanie przewyższają jakość tradycyjnego oleju konopnego.
 
4. OLEJ Z RYDZA Z KURKUMINĄ I KWIATOSTANEM KURKUMY
Olej ten używany jest natomiast do ssania na czczo. Z jego pomocą jesteśmy w stanie osiągnąć zdecydowanie lepsze wyniki niż w przypadku ssania np. oleju kokosowego lub słonecznikowego. Ilość patogenów usuniętych z jamy ustnej jest wprost porażająca przy zastosowaniu powyższego oleju.
 
5. SYROP ANTYWIRUSOWY 100% NATURALNY
(do wykonania również samodzielnie, przekażemy podczas spotkania przepis do jego przygotowania w warunkach domowych)
Jest to znakomity specyfik antywirusowy, pozwalający na skuteczne zlikwidowanie wszelkich infekcji wirusowych, przeziębienia, grypy czy też Sars Cov-2(covid) w bardzo krótkim czasie. Olbrzymim plusem jest fakt, że możemy go również przygotować w warunkach domowych. Syrop antywirusowy jest bardzo ważnym elementem u osób, które cierpią na ciężkie, przewlekłe dolegliwości chorobowe z uwagi na to, że przekierowuje całą pracę naszego systemu immunologicznego do walki z chorobą. 
Dodatkowo podczas spotkania wspomnimy jeszcze o właściwościach pro zdrowotnych olei ozonowanych z czarnuszki, ostropestu oraz dyni.
 
SAUNA OZONOWA
to możliwość korzystania z saunoterapii, tlenoterapii, ozonowania. 
W skład sauny ozonowej wchodzą: 
✅sauna na podczerwień (infrared) zbudowana z sosny kanadyjskiej lub cedru z czterema promiennikami kwarcowymi podczerwieni o 3 rodzajach fal IR-A, IR-B, IR-C o odpowiednio dobranych długościach promieniowania fal.
✅koncentrator tlenu medyczny, o określonym przepływie
✅generator ozonu na lampie kwarcowej zasilany tlenem
✅instalacja ozonowa 
 
KORZYŚCI I WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA:
✳️USUWANIE TOKSYN (mytotoksyn, bisfenolu A, pestycydów chloroorganicznych, glifosatu, metali ciężkich) 
✳️PROMIENIOWANIE PODCZERWONE podobne do promieniowania słonecznego penetruje nasz organizm do 3 cm w głąb ciała, zmniejsza powikłania cukrzycowe w tym stopę cukrzycową, chroni nasze serce regulując Mikro RNA, poprawia funkcję naczyń krwionośnych przez aktywację genu HMOX 1, zmniejsza się tendencja do agregacji płytek krwi, co chroni nas przed zawałami, zmniejsza stan zapalny IL-1,IL-2, przyspiesza proces gojenia się ran. 
✳️CZWARTY STAN SKUPIENIA WODY - promieniowanie w pobliżu błon hydrofilowych wprowadza wodę w stan, który określamy wzorem chemicznym H3O2 tzw. ujemna woda. Dostarcza tlen tkankom, chroni nas przed przegrzaniem, zamarznięciem oraz służy naszemu zdrowiu. 
✳️CIEPŁOLECZNICTWO wpływa pozytywnie na choroby sercowo naczyniowe, zaburzenia rytmu serca, choroby tętnic obwodowych, niedrożność tętnic wieńcowych, depresję, migrenowe bóle głowy. 
✳️ŁAGODZI BÓL RÓŻNEGO POCHODZENIA
- bóle pleców wywołane stresem, przemęczeniem, reumatyzmem, chorobą zwyrodnieniową
- bóle stawów spowodowane intensywnym wysiłkiem, urazami 
i uszkodzeniem tkanek miękkich, chorobą reumatyczną, zwyrodnieniową, rwą kulszową
- bóle pochodzenia zapalnego, niedokrwiennego, nerwobóle. 
✳️ZWIĘKSZA ROZCIĄGLIWOSĆ TKANEK KOLAGENOWYCH
Efekt ten jest szczególnie cenny w pracy z więzadłami, torebkami stawowymi, ścięgnami, powięziami, błoną maziową.
✳️PRZYSPIESZA LECZENIE WIELU CHORÓB:
-uszkodzenie tkanek miękkich, 
-rwa kulszowa 
-zapalenie stawów , ostre i chroniczne 
-dnawe zapalenie stawów
-reumatoidalne zapalenie stawów 
-oparzenia
-choroby przewężenia układu obwodowego 
-zrosty pooperacyjne - owrzodzenia nóg i odleżyny 
-hemoroidy 
-cukrzyca 
-żylaki
-menopauza. 
 
✳️NIWELUJE NEGATYWNE SKUTKI STRESU zmęczenie, rozdrażnienie, napięcie nerwowe, złe samopoczucie, apatię, działa antydepresyjnie, uspakaja objawy odstawienie, zastosowanie w psychiatrii-rehabilitacja. 
 
📢Całość spotkania odbędzie się w środku komory normobarycznej w dniu 19.11.2022 r. o godz. 11:00 podczas sesji tlenoterapii.

Koszt udziału: wykład bezpłatny, jedynie wstęp do Normobarii 70zł, lub wejście z karnetem na sesję tlenoterapii.

Ilość miejsc ograniczona, szczegóły w recepcji Normobarii lub pod numerem telefonu: 500-302-642
Rezerwacja miejsc po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowo kontakt@normobaria-bg.pl
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu ☺

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować