Konserwator

Kontakt:
Ośrodek Kultury Plastycznej "Wieża Ciśnień" im. Bogdana Jareckiego w Kaliszu
Tel: 735 021 616, koordynator@akceleratorkultury.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Rekrutacja do:
2024-10-25 20:00:00
Stanowisko pracy:
Konserwator
Wymiar zatrudnienia:
Połowa etatu
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wynagrodzenie od:
2320 zł
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Główne zadania:

  • montaż i demontaż wystaw w OKP i Akceleratorze Kultury,
  • pomoc przy realizacji koncertów i innych wydarzeniach w OKP i Akceleratorze (w razie potrzeby),
  • wykonywanie drobnych remontów, dokonywanie napraw, konserwacji urządzeń i sprzętu funkcjonującego w obiektach oraz likwidowanie usterek,
  • dbałość o czystość i wygląd estetyczny wewnątrz i na zewnątrz budynków, w tym regularne sprawdzanie stanu ogólnego sprzętów, urządzeń i pomieszczeń OKP i Akceleratora Kultury,
  • zaopatrzenie OKP i Akceleratora Kultury sprzęt, materiały biurowe, środki czystości itp. (w razie potrzeby),
  • udział w działaniach reklamowych – rozwożenie plakatów.

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawa jazdy kat B,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • kultury osobistej,
  • dokładności, zaangażowania, dyspozycyjności,
  • pozytywnego stosunku do pracy i ludzi,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • zatrudnienie od 4.11.2024 r.
  • pracę stacjonarną,
  • umowę o pracę na ½ etatu z możliwością zwiększenia etatu do pełnego od stycznia 2025,
  • wynagrodzenie w wysokości 2320,00 zł brutto + dodatek stażowy + nagrodę roczną + świadczenie socjalne raz w roku,
  • możliwość elastycznych godzin pracy.

CV należy przesłać na adres mailowy koordynator@akceleratorkultury.pl do 25.10.2024 r.. W tytule wiadomości wpisz: Konserwator. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na dole CV należy zamieścić klauzulę o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury Plastycznej „Wieża Ciśnień” im. Bogdana Jareckiego w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.