Inżynier budowy/ Kosztorysant

Kontakt:
Nivato Marek Kupaj
Tel: 723900695, biuro@nivato.pl
Lokalizacja:
Kalisz
Firma:
Stanowisko pracy:
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Nivato jest firmą, która zajmuje się kompleksowym wykonawstwem w branży elektroenergetycznej. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, którzy realizują projekty na najwyższym poziomie. Posiadamy bogate portfolio realizacji z największymi graczami w tej branży. W związku z licznymi zamówieniami poszerzamy zespół i poszukujemy Inżyniera budowy/Kosztorysanta aspirującymi na kierownika budowy, który będzie odpowiedzialny za planowanie finansowe i ekonomiczne projektów związanych z infrastrukturą energetyczną.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie kosztorysów hal przemysłowych, stacji transformatorowych, instalacji fotowoltaicznych itp.
  • Sporządzanie przedmiaru robót
  • Nadzorowanie prac na budowach
  • Analizowanie dokumentacji technicznej
  • Zapytania ofertowe oraz negocjacja cen
  • Udział przy tworzeniu projektów budowlano-wykonawczych
  • Przygotowywanie ofert do przetargów publicznych i niepublicznych
  • Utrzymywanie kontaktu z Inwestorami

Wymagania:

  • Umiejętność obsługa programów kosztorysowych np. Norma (możliwość przyuczenia)
  • Umiejętność obsługi programów Autocad np. Gstarcad, Zwcad
  • Umiejętność czytania, analizowania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu Office
  • Mile widziane wykształcenie wyższe na kierunku elektroenergetyka lub pokrewne
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP E/D bez ograniczeń (możliwość wyrobienia)
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania (możliwość sfinansowania)
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i pozytywne nastawienie do Życia :)

Oferujemy:

  • Szansę na podwyższenie swojego stanowiska (stan. kierownicze),
  • Udział w kreowaniu kierunku rozwoju firmy, dla nas liczy się pracownik i to w czym czuje się najlepiej, doceniamy ludzi z pasją i nowymi pomysłami,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy zarówno w sprzęt biurowy jak i oprogramowania wspomagające projektowanie/kosztorysowanie,
  • Rozwój zawodowy, udziału w szkoleniach, kursach, targach branżowych,
  • Wsparcie wszystkich członków zespołu, pomożemy ci się wdrożyć
  • Współudział w rozwijaniu naszej firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami nowoczesne rozwiązania!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@nivato.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: "Aplikacja na stanowisko Inżynier budowy/Kosztorysant - Imię i Nazwisko".

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.