Kierowca C+E Codzienne Powroty Na Baze!

Kontakt:
Partner Maszyny
Tel: 739094739, biuro@partnermaszyny.pl
Lokalizacja:
Ceków
Firma:
Partner Maszyny Sp. z o.o.
Stanowisko pracy:
Kierowca C+E
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Firma Partner Maszyny istnieje na rynku od 2009r. Zajmujemy się wypożyczaniem, a także sprzedażą sprzętu oraz maszyn budowlanych na terenie całej Polski.

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Wiemy jak ważne jest zachowanie równowagi

między pracą, a życiem prywatnym. Stale się szkolimy i rozwijamy, dlatego nie zastanawiaj się i …

DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

KIEROWCA kat. C+E

Zakres obowiązków:

·     załadunek, rozładunek i  przewóz maszyn budowlanych zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym,

·    odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem maszyn,

-   dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego prowadzonego pojazdu

-   kontrola czasu pracy, obsługa tachografu cyfrowego,

-    budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Czego wymagamy:

-      prawa jazdy kat C+E,

-     aktualnej karty kierowcy,

-     doświadczenia na podobnym stanowisku,

-     punktualności, operatywności

Mile widziana znajomość mechaniki oraz obsługa maszyn budowlanych.

Co oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, codzienne powroty na bazę,

-       odzież firmowa i wyposażenie niezbędne do pracy,

·       ciekawe wyjazdy integracyjne,

·       możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@partnermaszyny.pl