Praca Niemcy- Pracownik budowalny / Murarz / brygadzista

Kontakt:
Kinga Berker
Tel: 888917785, kz@berkerdominis.com
Firma:
BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Rekrutacja do:
2024-10-31 00:00:00
Stanowisko pracy:
Pracownik budowalny
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Wynagrodzenie do:
120 zł
Sposób naliczania:
Za godzinę

Niemiecka firma posiadająca 230 stacji benzynowych na terenie Niemiec szuka pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Murarz / Pracownik budowalny

Zatrudnimy również brygadzistę, pomocnika budowlanego!

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Wykonywanie prac budowlanych i konserwacyjnych na terenie stacji benzynowych,
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach budowlanych (murarz/ glazurnik/ tynkarz/ betoniarz),
  • Znajomość materiałów i narzędzi budowlanych,
  • Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całych Niemiec,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Stawkę godzinową 17-24€ (zależnie od doświadczenia),
  • Zakwaterowanie,
  • Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Murarz Niemcy” – na pewno oddzwonię!

 KRAZ 13 471