Poszukiwany mobilny nauczyciel/trener

Kontakt:
Maniurwa
maniurwa@gmail.com
Lokalizacja:
Kalisz
Stanowisko pracy:
Trener
Wymiar zatrudnienia:
Inne
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Wynagrodzenie od:
50 zł
Wynagrodzenie do:
50 zł
Sposób naliczania:
Za godzinę

Poszukiwany mobilny nauczyciel/trener zajęć z projektowania i druku 3D dla dzieci w Kaliszu i okolicy. Doświadczenie techniczne nie jest wymagane, natomiast wymagana umiejętność pracy z dziećmi.

Realizujemy popołudniowe zajęcia stałe dla dzieci w wieku szkolnym oraz przedpołudniowe warsztaty i pokazy dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym. Poszukujemy osób do pracy w nowym sezonie zajęć: od października/listopada.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie brutto 50zł/1h (tylko przy 20h/tyg = 4000 zł/mc! Dodatkowo premia uznaniowa
  • wsparcie i kompleksowe szkolenie z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D, skanowania 3D przygotowujące do prowadzenia zajęć
  • kreatywną i energiczną atmosferę w pracy
  • umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie warsztatów komputerowych dla dzieci i młodzieży z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D,  na terenie Kalisza i w okolicach
  • Prowadzenie warsztatów z długopisami 3D dla dzieci
  • Realizacja warsztatów w oparciu o opracowane scenariusze lekcji
  • Obsługa drukarki 3D

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy z dziećmi
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • punktualność
  • kreatywność i otwartość
  • odpowiedzialność
  • pozytywne nastawienie i chęć do nauki
  • dobra organizacja czasu i pracy
  • niezbędne: prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystania własnego samochodu na dojazdy do miejsc prowadzenia warsztatów
  • mile widziany  status studenta

Jeśli szukasz pracy dodatkowej, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności oraz pracować w inspirującym i wspierającym środowisku, aplikuj już dziś i podaj nam swoją dyspozycyjność! Wszystkiego uczymy od podstaw!

CV proszę przesyłać na adres: maniurwa@gmail.com