"Społem" PSS w Kaliszu- DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Kontakt:
Społem
Tel: 62 580 47 61-64, kadry@spolem.kalisz.pl
Lokalizacja:
KALISZ
Firma:
"SPOŁEM" POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W KALISZU
Stanowisko pracy:
KSIĘGOWA
Rodzaj zatrudnienia:
Umowa o pracę
Sposób naliczania:
Za miesiąc

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, mile widziane o kierunku księgowość, finanse

- znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

- mile widziana obsługa Systemu Comarch

- umiejętność  obsługi pakietu Office

- dobra organizacja pracy, skrupulatność

- uczciwość i odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

- dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych

- analiza rozrachunków z kontrahentami

- sporządzanie kompensat

- zakładanie kontrahentów i ich weryfikacja

- kontakt z kontrahentami w sprawach wzajemnych rozliczeń

- uzgadnianie faktur zakupowych z WZ

- przygotowanie deklaracji VAT

Oferujemy:

- pracę w firmie z długoletnią tradycją i stabilnej sytuacji rynkowej,

- atrakcyjny pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie na adres e-mail lub osobiście w Dziale Spraw Pracowniczych przy ul. Św. Stanisława 2 w Kaliszu.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.