Społeczne

Oddali krew przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu

2024-02-13 08:39:05 red. za KMP Kalisz

Podczas pierwszej w tym roku zbiórki krwi zorganizowanej przez Komendę Miejską Policji w Kaliszu oraz Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża działający przy Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu udało się zebrać ponad 7 litrów tego bezcennego leku. Wszystkim osobom, które po raz kolejny wsparły akcję bardzo serdecznie dziękujemy.

KMP Kalisz
KMP Kalisz

Specjalny autobus, będący mobilnym punktem poboru krwi stanął w poniedziałek 12 lutego br. na parkingu przed budynkiem Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, przy ul. Kordeckiego 36. Każda osoba, która chciała oddać krew musiała wypełnić specjalny formularz, oddać próbkę krwi do analizy, a następnie przejść badanie lekarskie. Po uzyskaniu akceptacji personelu medycznego, można było już usiąść na specjalnym fotelu, aby oddać ten bezcenny lek, który ratuje ludzie życie.

W akcji honorowej zbiórki krwi wzięło udział 16 osób. Tego jednego dnia, w mobilnym punkcie poboru udało się zebrać ponad 7 litrów krwi.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji bardzo serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejną zbiórkę, która odbędzie się 22 kwietnia 2024 roku.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować