Usługi

Nowy sklep Dealz na mapie Kalisza! Tak wyglądało uroczyste otwarcie! [zdjęcia, wideo]

2023-05-31 15:30:00 reklama@calisia.pl

W Kaliszu w Galerii Amber pojawił się kolejny, nowy sklep - tym razem uznanej sieci Dealz! To drugi taki punkt na mapie naszego miasta, a ponad dwusetny w całej Polsce! 31 maja nastąpiło Wielkie Otwarcie, na którym nie zabrakło promocji i niespodzianek dla Klientów! 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce otwarty został w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 200!

31 maja pojawił się kolejny sklep Dealz na mapie Polski! Tym razem w Kaliszu w Galerii Amber przy ulicy Górnośląskiej 82. O godzinie 9:00 nastąpiło oficjalne i huczne otwarcie! 

Na półkach w nowiutkim sklepie znajdziemy szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. To naprawdę wyjątkowy wybór artykułów w bardzo dobrych, przystępnych cenach: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt. Produkty ze sklepów Dealz kojarzą się klientom z dobrą, angielską solidnością.   

Dealz nie nagłaśniał otwarcia, ale klienci czekali na ten moment już pod drzwiami. Kurtyna została uniesiona i nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi przez pracowników Dealz.  Konferansjer opowiadał o promocjach i zapraszał do nowego sklepu.  

Wideo z otwarcia sklepu DEALZ w Kaliszu!

Na Klientów czekał słodki poczęstunek, wiele promocji, a także dla pierwszych 100 osób Dealz przygotował vouchery na zakupy!

Z rozmów z pierwszymi  Klientami, którzy tłumnie przybywali na zakupy zaraz po otwarciu, wynika, że każdy znalazł to, czego potrzebował i wyszedł ze sklepu usatysfakcjonowany.

 
Koniecznie zapoznajcie się z gazetką na otwarcie sklepu Dealz w Kaliszu: https://www.dealz.pl/gazetki.../kalisz-galeria-amber/

 

Jaka jest historia sieci sklepów Dealz?

W 1990 roku pierwszy sklep Poundland został założony w Wielkiej Brytanii. Rok 2011 to początek ekspansji pod nazwą Dealz. Debiut w Irlandii. W tym samym roku Marka Dealz wkracza do Hiszpanii. W lutym 2018 roku nastąpiło otwarcie pierwszego sklepu Dealz w Polsce w Swarzędzu k. Poznania. W listopadzie 2018 - 10 sklep Dealz w Polsce zostaje otwarty w Kielcach. W kwietniu 2019 - Dealz ma już 20 sklepów w Polsce. Październik 2019 to Otwarcie 50-tego polskiego sklepu Dealz w Bydgoszczy.
 
 
Sklep Dealz
Galeria Amber ul. Górnośląska 82 w Kaliszu
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Niedziela handlowa: 10:00 - 20:00
https://www.dealz.pl/

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować