Społeczne

Nowa japońska restauracja Ramen Shop and Sushi podbija Kalisz

2024-05-21 08:25:21 reklama@calisia.pl

W miniony weekend w samym sercu Kalisza, przy ulicy Kazimierzowskiej 4, miało miejsce uroczyste otwarcie nowej japońskiej restauracji Ramen Shop and Sushi. Tłumy mieszkańców naszego miasta licznie odwiedziły lokal, chcąc spróbować wyśmienitych dań kuchni japońskiej. Już od czwartku, kiedy to drzwi restauracji zostały otwarte po raz pierwszy, goście nie przestawali przybywać.

28cb5538-63ff-4afe-8b4b-fc58780f7120
28cb5538-63ff-4afe-8b4b-fc58780f7120

Restauracja oferuje szeroki wybór japońskich specjałów, w tym rameny i sushi, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Na tym jednak nie koniec – menu zawiera również nietypowe propozycje, takie jak frytki czy japadogi, czyli japońską wersję popularnych hot dogów. Różnorodność dań sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie, a smakosze wracali codziennie, aby spróbować kolejnych przysmaków.

Popularność lokalu w ten weekend była tak duża, że niektórzy goście musieli czekać nawet dwie godziny na swoje zamówienia. "Czy było warto? Tak" – odpowiada jeden z zadowolonych klientów, który z niecierpliwością oczekiwał na swoje danie. Personel restauracji uprzedzał, że z powodu wyjątkowego charakteru weekendu otwarcia czas oczekiwania może być wydłużony.

"Wiadomo, początki, nowi ludzie, nowe miejsce" – tłumaczył jeden z pracowników. Pomimo tego, atmosfera w restauracji była niepowtarzalna, a każdy gość mógł liczyć na serdeczną obsługę i doskonałe jedzenie.

Ramen Shop and Sushi od samego początku stał się miejscem, które z pewnością na stałe wpisze się w kulinarną mapę Kalisza. Właściciele lokalu zapowiadają, że będą organizować specjalne wydarzenia, aby przyciągać zarówno stałych bywalców, jak i nowych gości.
Już w czerwcu planują organizację omakase – wyjątkowej formy kolacji, podczas której goście zdają się na wybór szefa kuchni. Szczegóły podane będę wkrótce na profilu Facebook Ramen Shop and Sushi.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza do odwiedzenia Ramen Shop and Sushi i przekonania się na własne kubki smakowe, dlaczego to miejsce zdobyło tak szybko serca lokalnej społeczności.

O Restauracji pisaliśmy także w artykule Nowa Perła Kuchni Japońskiej w Kaliszu – Otwarcie Ramen Shop & Sushi już 18 Maja!


PS Jeśli jesteś kucharzem i szukasz wspaniałego miejsca do pracy i rozwoju własnej osoby, to zapraszamy! CV prześlij na kalisz@ramenshop.pl


Ramen Shop and Sushi, ul. Kazimierzowska 4.
Odwiedź restaurację na Facebooku i na Instagramie

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować