Społeczne

Nie zachował odległości podczas omijania. Policja szuka świadków zdarzenia na ulicy Wodnej

2023-11-27 17:00:00 KMP Kalisz

Policjanci z Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 21 października br. na terenie Kalisza. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu, prosimy o kontakt.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Do zdarzenia doszło w godz. 18:00 – 00:00 na parkingu przy ulicy Wodnej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem koloru białego lub srebrnego nie zachował bezpiecznej odległości wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia pojazdu marki Toyota Avensis. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca. W chwili zdarzenia toyota była zaparkowana na wysokości wejścia głównego do budynku Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Kaliszu.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, prosimy o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc prosimy również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować