Kultura

Modest Project "Nauczmy się żyć obok siebie" - tribute to Zbigniew Wodecki

2024-04-14 19:00:00 CKiS

CKiS zaprasza 11 maja o godzinie 18:00 na wyjątkowy wieczór pełen muzyki i hołdu dla jednego z najwybitniejszych polskich artystów - Zbigniewa Wodeckiego. Podczas koncertu „Nauczmy się żyć obok siebie” - tribute Zbigniew Wodecki" w wykonaniu zespołu Modest Project usłyszymy największe przeboje tego wyjątkowego artysty.

CKiS
CKiS

Zespół Modest Project powstał w grudniu 2021 roku. I już w styczniu 2022 zagrał swój pierwszy koncert poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz Republiki.

Z tą tematyką grał przez cały rok w różnych miejscach w Polsce. Rok 2023 poświęcony był twórczości Andrzeja Zauchy. Zespół koncertuje w całym kraju.

11 maja 2024 zespół rozpoczyna cykl koncertów poświęconych Zbigniewowi Wodeckiemu bo przecież był on jedną z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Jego głosu  nie można było pomylić z żadnym innym. W różnych pokoleniach Polaków zapisał się jego inny obraz. Dla jednych był wybitnym skrzypkiem, dla innych gwiazdą estrady, jeszcze inni kojarzyli go z różnych programów telewizyjnych.

W ostatnich latach życia występował z zespołem jazzowym Mitch&Mitch, z którym wznowił piosenki z debiutanckiego albumu z 1976 roku.

Podczas koncertu usłyszymy takie utwory jak: Zacznij od Bacha, Opowiadaj, Lubię Wracać, Kochaj mnie, Chałupy czy nieśmiertelną Pszczółkę Maję.

Sprzedaż biletów – 35 zł  od 3 kwietnia w kasie CKiS oraz online.

KUP BILET – kupbilecik.pl

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować