Sport

Młodzieżowy reprezentant Polski zagra w Energa MKS-ie Kalisz!

2024-05-14 13:00:00 Biuro Prasowe Energa MKS Kalisz

19-letni Jacek Fajfer, młodzieżowy reprezentant Polski od sezonu 2024/25 będzie prezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

Biuro Prasowe Energa MKS Kalisz
Biuro Prasowe Energa MKS Kalisz

Jacek Fajfer urodził się 16 lutego 2005 roku. Przygodę ze sportem zaczynał… od jazdy na żużlu. Ten sport uprawił do 13 roku życia. W 8 klasie szkoły podstawowej zdecydował się na wybór piłki ręcznej. Rozgrywający w kategorii młodzika przez dwa lata reprezentował Idmar Jedynka Mosina. Następnie udał się do liceum SMS ZPRP w Kielcach i tam spędził ostatnie 4 lata występując kolejno w 2. lidze, 1. lidze oraz w kończącym się sezonie w Lidze Centralnej, gdzie w 27 spotkaniach rzucił 100 bramek. Jacek był powoływany do juniorskiej i młodzieżowej reprezentacji Polski. Od sezonu 2024/25 będzie reprezentował barwy Energa MKS-u Kalisz.

- Bardzo się cieszę, że przechodzę do klubu z Kalisza i będę mógł występować w ORLEN Superlidze. Sprawdzanie swoich umiejętności przeciwko najlepszym zespołom w Polsce i doskonałym zawodnikom daje kopa do dalszej pracy. Chciałbym w najbliższych sezonach podnosić swoje umiejętności, z meczu na mecz stawać się coraz lepszym zawodnikiem i razem z drużyną zająć jak najwyższe miejsce w tabeli – mówi nowy rozgrywający Energa MKS-u Kalisz Jacek Fajfer - Bardzo liczę na współpracę z trenerem Rafałem Kuptelem, to świetny szkoleniowiec i mam nadzieję, że pod jego okiem mój rozwój pójdzie w dobrym kierunku, a od starszych i bardziej doświadczonych kolegów wiele się nauczę – dodaje.

Sprowadzenie nowego rozgrywającego było możliwe dzięki wsparciu sponsora tytularnego naszego klubu - Energa Grupa ORLEN.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować