Mikołajkowo i charytatywnie na rzecz pupili z psierocińca. Gościem specjalnym Vanessa Power [zdjęcia, wideo]

2022-12-11 15:30:00 BK

Pokazy treningów piłki nożnej, mecz charytatywny siatkarzy, wstawa psów z psierocińca, porady i produkty weterynaryjne, występ finalistki Mam Talent Vanessy Power - w hali OSRiR przy ulicy Łódzkiej odbyły się Charytatywne Mikołajki dla fundacji ratującej psy.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Zbliżają się święta a to dobry czas na pomaganie, wspieranie i ratowanie tych bezbronnych, którzy nie poradzą sobie bez naszych działań. Fundacja Vanessa, OSRiR Kalisz, Idea Comples oraz Sebastian Karpiński zorganizowali w niedzielę 11 grudnia Charytatywne Mikołajki na rzecz Fundacji Psierociniec ze Zbierska-Cukrowni, ratującej psy. 

Podczas imprezy mieliśmy okazję zobaczyć trening piłkarzy KKS Kalisz. Młodzi kaliszanie uczestniczący w wydarzeniu mogli postrzelać do bramki i poczuć emocje Mundialu. Każdy mógł spróbować swoich sił. Jednak to był dopiero przedsmak sportowych emocji - w południe rozpoczął się mecz charytatywny siatkarzy SPS Opatówek - MOSiR Sieradz.

Wydarzenie zwieńczył długo wyczekiwany występ kaliszanki Vanessy Power Kujawiak, finalistki programu Mam Talent, a także finalistki programu You Can Dance.

Nie zabrakło stoisk, na których można było spróbować wędlin od Łyszczaka, wypieków od Mąka Sól Woda, Stoiska Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, na którym pojawiło się wyposażenie funkcjonariuszy. Można było kupić własnoręcznie wykonane ozdoby, mydła i biżuterię, pojawiło się stoisko z poradami i produktami weterynaryjnymi oraz zoologicznymi, wystawa psów z psierocińca. Swoje stoisko miała także Vanessa Power. Tam można było zdobyć autograf tancerki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Sporym zainteresowaniem cieszyły się roboty do zadań specjalnych i drukarka 3D z Akademii Neuron.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować