Kultura

Mery Spolsky przyjdzie z koncertem do Kalisza!

2024-02-25 18:00:00 redakcja@calisia.pl

W sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki 9 marca o godzinie 20:00 szykuje się niezwykłe muzyczne wydarzenie, które ożywi serca i umysły wszystkich miłośników dobrej muzyki.

CKiS
CKiS

Dla miłośników muzyki i nie tylko, 9 marca okaże się dniem wyjątkowym, gdyż utalentowana wokalistka i kompozytorka Mery Spolsky zawita do Kalisza. Artystka obecnie promuje swój najnowszy album „EROTIK ERA”, w którym  rozpatruje tematy dotyczące seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wymiar w swoich tekstach. 

Mery Spolsky to performerka, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. To charyzmatyczna artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, która słynie z przepełnionych dobrą energią koncertów. Specjalizuje się w elektronicznych, tanecznych brzmieniach i przyciąga fanów poszukujących nowatorskich doświadczeń dźwiękowych. Popularność zdobyła dzięki albumom "Miło Było Pana Poznać" i "Dekalog Spolsky" – oba zostały nominowane do Fryderyków.

Ze swoim powiększonym o perkusję składem zagra promujące album „EROTIK ERA” single – „SUKA”, „MARIA PRZED OŁTARZEM” czy „LATEKS„. Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”. 

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky, do udziału w EROTIK ERA TOUR II przekonywać nie trzeba… A dla tych, którzy jeszcze okazji nie mieli – jest ten opis: 

Przygotujcie się na basy, które przyspieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń. Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka zawsze ma coś do powiedzenia.  

Link do sprzedaży biletów: 

System biletowy

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować