Zdrowie

Masz problem z suchą skórą? Salony Yasumi przychodzą z pomocą! Uwaga Wyniki Konkursu!

2023-07-14 11:30:00 reklama@calisia.pl/Yasumi

Sucha skóra wymaga specjalnej pielęgnacji. Nie możemy w tym przypadku pozwolić sobie na stosowanie przypadkowych i niesprawdzonych kuracji. Najlepiej oddać się w ręce ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Całą paletę sprawdzonych zabiegów proponuje nam Yasumi.

fot. Yasumi
fot. Yasumi

Niewłaściwe odżywianie, zmiany środowiska czy niewłaściwa pielęgnacja - to tylko niektóre czynniki wpływające na występowanie suchości skóry twarzy. W internecie i na półkach sklepowych znajdziemy wiele specyfików, które mają redukować ten problem, jednak jeśli chodzi o tak ważną część ciała jak twarz - warto zaufać ekspertom! Takich znajdziemy w Yasumi

 

Salony Yasumi proponują szereg zabiegów dla osób z suchą skórą

AquaClean - hydrokwasowa dermabrazja

Cel - perfekcyjne oczyszczenie i silne odżywienie skóry w trzech etapach. Bezbolesny zabieg o niezwykłej precyzji z wykorzystaniem kosmetologicznej technologii oraz trzech specjalistycznych preparatów - na bazie kwasu mlekowego, saliylowego oraz kwasu hialuronowego.

Głębokie HyaluroNawilżenie LUX

Zbyt duża utrata wody prowadzi do odwodnienia skóry, które jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do starzenia i utraty elastyczności skóry. Kwas hialuronowy ma niezwykłą zdolność utrzymania nawilżenia skóry.

Głębokie OxyHyaluro Nawilżenie Lux

Ulubiony zabieg osób z cerą suchą i spragnioną. Połączenie peelingu tlenowo-wodnego i peelingu enzymatycznego, ma na celu usunięcie bariery dla nawilżającego kwasu hialironowego aplikowanego za pomocą mezoterapii bezigłowej.

MezoSkin - mezoterapia bezigłowa

Zabieg szyty na miarę - po dokładnym demakijażu i wywiadzie kosmetycznym, dobierzemy odpowiednie preparaty zabiegowe, które z pomocą mezoterapii bezigłowej będziemy wtłaczać w skórę. Zabieg idealny przed wielkim wyjściem!

Oczyszczanie wodorowe - AQUA CLEAN H2+

AquaClean H2+ to bezbolesny zabieg oczyszczania pierwiatkowego, którego celem jest oczyszczenie i wygładzenie skóry w pięciu etapach. Zastosowanie wodoru - dotleniającego i odmładzającego pierwiastka - oraz trzech substancji zabiegowych, ma na celu wygładzenie i nawilżenie skóry.

Oxybrazja - peeling tlenowo - wodny

Oksybrazja / Oxybrazja, inaczej nazywana mikrodermabrazją tlenowo-wodną bezboleśnie i bezinwazyjnie usuwa naskórek, nie wywołując podrażnień często pojawiających się przy innych formach oczyszczania skóry (m.in. oczyszczanie manualne, mikrodermabrazja). Oxybrazja w odróżnieniu od mikrodermabrazji diamentowej, wykonywana jest bezdotykowo. Wykorzystanie w zabiegu soli fizjologicznej ma na celu natychmiastowe ukojenia i odświeżenie skóry.

Peeling chemiczny z kwasem laktobionowym - całoroczna terapia nawilżająco - kojąca

Całoroczny peeling z kwasem laktobionowym dedykowany cerom suchym i wrażliwym, bezpieczny również dla kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią. Jest bezpiecznym kwasem nowej generacji, można go stosować przez CAŁY ROK bez ryzyka powstania przebarwień.

Peeling chemiczny z kwasem mlekowym - terapia na przebarwienia i suchość skóry

Peeling kwasem mlekowym dedykowany jest cerom suchym, z przebarwieniami i o nierównomiernym kolorycie. Peeling z kwasem mlekowym dedykowany jest cerom suchym, o nierównomiernym kolorycie, z przebarwieniami, a nawet z problemem ostudy.

Podstawa nawilżenia

Podstawowy zabieg przeznaczony dla osób o skórze suchej, wrażliwej, zmęczonej lub z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Jego celem jest nawilżenie i wygładzenie cery,przywrócenie naturalnej bariery ochronnej i zdrowego kolorytu cery.

S-SKIN Specjalistyczny zabieg na lato

Zabieg S-Skin stworzony został w odpowiedzi na najczęstsze problemy skóry z uwzględnieniem okresu letniego. Przesuszenie spowodowane ekspozycją na promieniowanie UV, wodę chlorowaną oraz sól morską, odwodnienie skóry na skutek małej podaży wody - to główne wskazania do zabiegu S-Skin.

Tabletkowa karboksyterapia Gene C - efekt skóry Śpiącej Królewny

Szukasz zabiegu, który sprawi, że Twoja skóra będę wyglądała jak po wakacjach? W Yasumi dzięki Tabletkowej Karboksyterapii Gene C uzyskamy efekt skóry Śpiącej Królewny, czyli skóry wypoczętej, gładkiej, alabastrowej, miłej w dotyku.

Yasumi Instytut Zdrowia i Urody
Kalisz ul. Kopernika 13
Tel. 660-32-14-10
www.kalisz.yasumi.pl

 

Uwaga - Wyniki Konkursu!

3 nagrody od Yasumi Kalisz dobywają: Agata Kowalińska, Paulina Żółtek, Katarzyna Kęsikowska.

O wygranej i sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować