KP Calisia Kalisz – KS Rozwój Katowice 2:2 (1:1)

2014-05-10 21:24:00 Łukasz

Kaliszanie zremisowali 2:2 w kolejnym spotkaniu piłki nożnej II ligi Grupy Zachodniej – tym razem z zespołem z Katowic.

W sobotnim meczu miejscowi piłkarze trenowani przez Mirosława Dymka podejmowali zespół prowadzony przez Dietmara Brehmera.

W 27. minucie zawodnik gości, Przemysław Szymiński pokonał kaliskiego golkipera, Konrada Forenca i zdobył prowadzenie dla drużyny KS Rozwój Katowice. Jednak już 6 minut później Michał Bedronka celnie skierował piłkę do bramki gości i na boisku do przerwy pozostał wynik remisowy.

W drugiej połowie katowicki zespół wyszedł na prowadzenie dzięki Damianowi Mielnikowi, ale tuż pod koniec meczu celnym strzałem popisał się, wprowadzony na boisko w 83. minucie – Marcin Wandzel i ustalił ostateczny wynik spotkania na 2:2.