Społeczne

Konsultacje społeczne w sprawie projektu zmiany „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Kaliskiej Strefy Inwestycyjnej - ulica Rozwojowa”

2024-04-17 09:00:00 UM Kalisz

Mieszkańcy, którzy chcą podzielić się swoją opinią, zgłosić uwagi lub propozycje w sprawie zmian treści „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Kaliskiej Strefy Inwestycyjnej - ulica Rozwojowa” mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych.
 

Vision PHOTO Przemo
Vision PHOTO Przemo

Projekt planu miejscowego podlegający konsultacjom społecznym dostępny będzie w  siedzibie Urzędu Miasta Kalisza przy Głównym Rynku 20 (pok. nr 40) w godz. od 8.00 do 15.00 oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalisza (adres: bip.kalisz.pl) z zakładce: Zagospodarowanie przestrzenne – projekty studium i miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego WBUA3.

Formami konsultacji społecznych będą:
1. Zbieranie uwag do projektu, które można będzie złożyć w terminie do dnia 17 maja 2024 r. w postaci papierowej (na adres: 62-800 Kalisz, Główny Rynek 20) lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (adres email: wbua@um.kalisz.pl)
Formularz do składania uwag dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalisza (adres: bip.kalisz.pl) w zakładce: Zagospodarowanie przestrzenne – Projekty Studium i Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego WBUA3.
2. Spotkanie otwarte z prezentacją projektu odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2024 roku w siedzibie Urzędu Miasta Kalisza przy Głównym Rynku 20 (sala nr 36) o godz. 15.30.
3. Ankieta dot. projektu planu miejscowego, którą można będzie złożyć w terminie do dnia 17 maja 2024r. w postaci papierowej (na adres: 62-800 Kalisz, Główny Rynek 20) lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (adres email: wbua@um.kalisz.pl).
Formularz ankiety dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kalisza (adres: bip.kalisz.pl) w zakładce: Zagospodarowanie przestrzenne – Projekty Studium i Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego WBUA3 oraz w siedzibie Urzędu Miasta Kalisza przy Głównym Rynku 20 (pok. nr 44).

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować