Konkursy

KONKURS! PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze – nowe miejsce na mapie cukierniczej Kalisza

2022-09-28 12:00:00 reklama@calisia.pl

Już w czwartek 29 września na ul. Fabrycznej 1 o 14:00 pojawi się na mapie cukierniczej Kalisza nowy punkt, czyli PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze. Jak do tej pory niejeden mieszkaniec z pewnością już próbował wypieków, które wychodzą spod ręki właścicielki PyziPyzi, czyli Kamili Kowalskiej - utytułowanej Mistrzyni Cukiernictwa. O nową cukiernię zapytaliśmy samą Właścicielkę. 

 

.
.

Czym wyróżnia się PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze,  spośród innych cukierni w Kaliszu? 

W moich wyrobach stawiam przede wszystkim na jakość i naturalne składniki. Co to oznacza dla klienta i konsumenta? Przede wszystkim prawdziwe, domowe wypieki, takie jak można było znaleźć na stołach, przygotowane przez nasze babcie. Żadnych jajek w proszku, czy dżemów kupowanych masowo w wiadrach. Jeśli czekolada to tylko prawdziwa, a zamiast margaryny masło. Dzięki temu każdy wypiek, który wychodzi z PyziPyzi to prawdziwie domowe ciasto.

Każda realizacja, która jest przygotowywana w cukierni - to też indywidualny wypiek cukierniczy. Nie ma tutaj produkcji na masową skalę. Torty, ciasta czy inne domowe wypieki przygotowywane są każdorazowo i własnoręcznie przeze mnie, według autorskich receptur z użyciem najwyższej jakości składników. Wszystko to tworzę z pasją - powstają takie małe, cukiernicze dzieła sztuki.

Czymś, co również wyróżnia PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze, jest fakt, że każdy domowy wypiek cukierniczy możecie Państwo zamówić z dostawą pod same drzwi. Każdy pączek, ciasto, czy tort zostanie dowieziony w doskonałym stanie niemalże prosto na stół.

Jak powstało PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze?

Można powiedzieć, że od praktykantki z piekarnio-cukierni po Mistrzynię Cukiernictwa. Taka była moja droga, ale z pewnością nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa. Obserwując rynek, gdzie liczy się ilość, a nie jakość - zaczęłam tworzyć domowe wyroby i torty dla swoich najbliższych, a następnie dalszych znajomych. To pozwoliło stworzyć mi swoją rozpoznawalną markę, która przez cały czas szczyci się wypiekaniem prawdziwie domowych ciast.

Co znajdziemy w PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze?

W ofercie cukierni można znaleźć niemal każdy rodzaj domowych wyrobów cukierniczych. Od ciast, placków, poprzez torty i desery wykonywane z naturalnych składników. Prawdziwe pączki pieczone na smalcu, tak jak robiły to nasze babcie i prababcie - to obecnie rzadkość. W PyziPyzi stawiamy na naturalność, właśnie w taki sposób przygotowujemy te pyszne wypieki.

Co dalej z PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze?

Jestem już w branży od blisko 10 lat i  wiem, że nie należy spoczywać na laurach. Stawiam na ciągły rozwój zarówno swoich umiejętności, jak i firmy. Powiększające się grono zadowolonych Klientów i stałe stawianie na prawdziwe składniki - to plany na przyszłość. Dzięki temu PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze z pewnością zaskoczą mieszkańców Kalisza niejednym pysznym domowym ciastem i deserem.

PyziPyzi – Domowe wyroby cukiernicze to połączenie miłości do pieczenia, talentu, ale też i ciężkiej pracy oraz ciągłego rozwijania umiejętności cukierniczych.

Kamila Kowalska mówi, że...

PyziPyzi to cukiernia stworzona z pasji i zamiłowania do ciast, tortów i innych wyrobów cukierniczych. W dzień i w nocy dbam o to, aby moje domowe ciasta zadowoliły każde podniebienie.  Czuję, że muszę ciągle się uczyć, szkolić, rozwijać bo Klienci oczekują wybitnych smaków i aby ich czymś stale zaskakiwać. Właśnie  tak staram się realizować moją cukierniczą pasję połączoną z biznesem. Mam coraz więcej autorskich przepisów, które Klienci chwalą i kwitują sformułowaniem "palce lizać, pyzipyzi".  

 

Jeśli jeszcze nie próbowałeś słodkości PyziPyzi, zapraszamy na Otwarcie Cukierni w czwartek 29 września o godz 14 na ul. Fabrycznej 1 w Kaliszu. 

Przy okazji otwarcie planowane są liczne Konkursy z nagrodami !

Jeden z Konkursów i informacje na jego temat  znajdziecie Państwo w mediach społecznościowych PyziPyzi; przy okazji zachęcamy gorąco do polubienia profili na Facebooku i Instagramie.

 

Drugi Konkurs jest organizowany wspólnie z portalem Calisia.pl !

UWAGA- WYNIKI KONKURSU na CALISIA.PL!

Z okazji otwarcia nowej cukierni w Kaliszu, zorganizowaliśmy konkurs, do którego nagrody ufundowała Cukiernia PYZI PYZI! 

Do wygrania były:

Nagroda Główna - Tradycyjny Domowy Tort o wadze około 2 kg
Druga nagroda -  duża blacha domowego sernika z oferty PyziPyzi

 

Aby zdobyć jedno z tych wybitnych, słodkich dzieł sztuki wystarczyło odpowiedzieć na pytanie: 

Z czym kojarzy Ci się sformułowanie "PyziPyzi"? 

 
Decyzją Komisji Konkursowej wypiekami nagrodziliśmy dwie najbardziej oryginalne odpowiedzi!

Oto one:

Nagrodę główną, czyli domowy tort z cukierni PyziPyzi otrzyma Pan Szymon Kolański!

Słowo PyziPyzi kojarzy mi się

z szukającym miodku wielkim misiem.

Jak również z żelkowymi misiami

czy też okrąglutkimi bobasami.

Dźwiękami, które rozkręcą imprezkę.

Wykonującym skoki małym pieskiem.

Może też to być namiętny przytulas.

Wypieki stworzone z cukrowych mas.

Ale można by było to uprościć.

PyziPyzi to synonim słodkości!

 

Drugą nagrodę, czyli blachę domowego sernika z PyziPyzi otrzyma Pani Agnieszka Staszak!

Pyzipyzi słyszę od rana
Co to może być pyta mama.
Myślimy wspólnie, wymyślamy
Jednak ciężko z wyborem trafiamy.
Wreszcie mama na pomysł wpadła
Ze może to coś z polskiego jadła.
Jedyne co się skojarzyło to pyszne pyzy na obiadek
Z mięskiem i z buraczkami to super dodatek.
Synek mówi że mamo Pyzi to świnka
Kiedyś czytałaś mi o niej opowiadanka.
Jak widać każdemu inaczej się kojarzy
Jednak ważne że nazwa koło jedzenia pysznego się marzy.

O sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy mailowo. Serdeczne gratulacje i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Regulamin Konkursu 

Koniecznie przyłącz się do WYDARZENIA i polub media społecznościowe PyziPyzi
 

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować