Kultura

Koncert z gwiazdami dla Jagódki w Szczytnikach

2022-04-07 19:00:00 red. za Organizatorzy

Już 24 kwietnia zapraszamy na Specjalny Koncert Charytatywny Gwiazd dla Jagódki w Szczytnikach.

GOK Szczytniki
GOK Szczytniki
Koncert organizowany przez GOK i Dyrekcję Szkoły w Szczytnikach odbędzie się w sali sportowej Szkoły w Szczytnikach w niedzielę 24 kwietnia o 17.00.
 
A wystąpią w nim doskonałe gwiazdy:
 
Andrzej Krzywy z zespołu De MONO z największymi przebojami tego zespołu: "Statki na Niebie", "Kochać inaczej", "Zostańmy razem", czy "Znów jesteś ze mną" to hity które wszyscy znamy i które możemy na żywo zaśpiewać z Andrzejem Krzywym w Szczytnikach.
 
Conrado Yanez pochodzący z Filipin od prawie 20 lat mieszka w Polsce; zwany polskim Lousem Armstrongiem bowiem to fantastyczne wykonanie piosenki Wonderful World dało mu zwycięstwo w X edycji Must Be The Music telewizji Polsat.Czaruje swoim głosem śpiewając wielkie przeboje Elvisa Presley'a Loiusa Armstrong'a, Joe Cocker'a.
 
Obaj Panowie przekażą także na licytacje Jagódki płyty z autografami.
 
Wejściówki-cegiełki sponsorskie na koncert można już rezerwować lub nabyć w Sekretariacie szkoły w Szczytnikach.
 
Ilość miejsc jest ograniczona - a cel niezwykle ważny i szczytny - Pomoc dla Jagódki chorej na SMA. A to jeszcze nie koniec atrakcji. 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować