Kultura

Koncert Miłosny Karnawał w Opatówku!

2024-01-24 15:00:00 Inicjatywa dla Opatówka

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" zaprasza na koncert "Miłosny Karnawał" z udziałem utalentowanej wokalistki Katarzyny Zawady! Wydarzenie odbędzie się 10 lutego 2024 r. o godz. 18:00 w Sali Fortepianowej Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku.

Inicjatywa dla Opatówka
Inicjatywa dla Opatówka

W programie koncertu znajdą się utwory z repertuaru Anny German, Anny Jantar, Ireny Jarockiej oraz miłosne hity wszech czasów. Miłosne utwory wpiszą się w klimat walentynkowy i ostatni weekend tegorocznego, wyjątkowo krótkiego karnawału!

Koncert zainauguruje dziesiąta edycję cyklu wydarzeń kulturalnych w ramach cyklu „Spotkania ze sztuką – Opatówek” - będzie to 36. koncert realizowany pod tym hasłem!

WSTĘP WOLNY!

 

Katarzyna Zawada – wokalistka, pianistka, animatorka kultury; absolwentka Wydziału Wokalno–Aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu w klasie śpiewu prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Swój warsztat muzyczny (wokalny i pianistyczny) kształci od 5 roku życia. Ukończyła klasę fortepianu w PSM I stopnia im. Wojciecha Kilara w Pleszewie oraz PSM II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu. Katarzyna jest laureatką Złotej Eurydyki – I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015. Koncertuje w kraju i za granicą m. in. na Litwie, Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii.

Organizatorem Koncertu „Miłosny Karnawał” jest Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka", a współorganizatorem i gospodarzem: Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować