Koncert kończący rok szkolny w MUSIC STORE

2012-06-24 23:46:00 l

Choć do zakończenia roku szkolnego pozostał jeszcze tydzień, szkoła muzyczna MUSIC STORE już podsumowała miniony rok nauki podczas galowego koncertu na dużej scenie Centrum Kultury i Sztuki.

Rok szkolny 2011/2012 był dla uczniów szkoły bardzo wyczerpujący. Repertuar koncertów obejmował: co miesięczne popisy o różnej tematyce tj. "Same polskie przeboje", "muzyka filmowa" czy "wiosenne duety". Ponad to swoje 10-lecie obchodziła formacja hip-hopowa AMZA Street Dance, która z tej okazji przygotowała benefis. W maju odbyła się pierwsza edycja GrilloGrania, które znalazło uznanie wśród kaliszan. Wiele pracy uczniów i nauczycieli pochłonął koncert wigilijny. Piękne aranżacje polskich kolęd i pastorałek oraz niezapomniany klimat. Można by wymieniać wiele imprez, które w tym roku przygotowała szkoła MUSIC STORE. To wszystko świadczy o tym jak bardzo zdolną i chętną do muzykowania mamy młodzież. Z każdym kolejnym rokiem uczniowie stają się jak jedna wielka rodzina połączona wspólną pasją.
Czwartkowy koncert był swoistą formą podsumowania roku szkolnego. Pani dyrektor Izolda Huchla wręczyła nagrody uczniom, którzy w tym roku wykazali się zaangażowaniem i sumiennością w nauce oraz podziękowała nauczycielom. Swój debiut podczas koncertu miał zespół wokalny, który prowadzi Pani Anna Nowak-Kot. Wszystkie występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować