Koncert kończący rok szkolny w MUSIC STORE

2012-06-24 23:46:00 l

Choć do zakończenia roku szkolnego pozostał jeszcze tydzień, szkoła muzyczna MUSIC STORE już podsumowała miniony rok nauki podczas galowego koncertu na dużej scenie Centrum Kultury i Sztuki.

Rok szkolny 2011/2012 był dla uczniów szkoły bardzo wyczerpujący. Repertuar koncertów obejmował: co miesięczne popisy o różnej tematyce tj. "Same polskie przeboje", "muzyka filmowa" czy "wiosenne duety". Ponad to swoje 10-lecie obchodziła formacja hip-hopowa AMZA Street Dance, która z tej okazji przygotowała benefis. W maju odbyła się pierwsza edycja GrilloGrania, które znalazło uznanie wśród kaliszan. Wiele pracy uczniów i nauczycieli pochłonął koncert wigilijny. Piękne aranżacje polskich kolęd i pastorałek oraz niezapomniany klimat. Można by wymieniać wiele imprez, które w tym roku przygotowała szkoła MUSIC STORE. To wszystko świadczy o tym jak bardzo zdolną i chętną do muzykowania mamy młodzież. Z każdym kolejnym rokiem uczniowie stają się jak jedna wielka rodzina połączona wspólną pasją.
Czwartkowy koncert był swoistą formą podsumowania roku szkolnego. Pani dyrektor Izolda Huchla wręczyła nagrody uczniom, którzy w tym roku wykazali się zaangażowaniem i sumiennością w nauce oraz podziękowała nauczycielom. Swój debiut podczas koncertu miał zespół wokalny, który prowadzi Pani Anna Nowak-Kot. Wszystkie występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować