Społeczne

Kaliszanki już mogą chodzić W Kapeluszu od burmistrzyni

2023-08-06 12:00:00 redakcja@calisia.pl

Iwona Michniewicz jest znana przede wszystkim jako urzędująca burmistrzyni Miasta i Gminy Koźminek. Od lat mieszka w Kaliszu i tutaj rozwija swoją wielka pasję do kapeluszy. Jej kolekcja liczy ponad tysiąc modeli i jest prawdopodobnie największą w Polsce. Miłośniczka kapeluszy dzieli się swoją pasją z innymi, promuje kapelusze jako element stylu i elegancji, i właśnie otworzyła butik przy ul. Częstochowskiej 16 w Kaliszu. Osobiście będzie w nim w soboty. 

Iwona Michniewicz - właścicielka Butiku WKapeluszu.pl / fot. Calisia.pl
Iwona Michniewicz - właścicielka Butiku WKapeluszu.pl / fot. Calisia.pl

Dotąd Kaliszanki miały okazję przymierzać kapelusze z kolekcji Pani Iwony podczas różnych eventów. Od soboty - można przyjść do butiku "WKapeluszu"  naprzeciwko Inkubatora Przedsiębiorczości w Kaliszu.  Otwarcie salonu zgromadziło wiele pań, które z niezwykłą przyjemnością przymierzały i wybierały przeróżne nakrycia głowy oraz ozdoby do włosów. Oprócz kapeluszy znajdziecie też w tym bardzo kameralnym miejscu  także fascynatory, opaski i mnóstwo zapinek.  Warto dodać, że kapelusze można także wypożyczyć. 

Dziękuję za wizytę i prezentację. Mam nadzieję, że Kaliszankom (i nie tylko) przypadnie do gustu nasz butik i że będzie to miejsce cudownych spotkań, rozmów i łączenia pokoleń poprzez piękne nakrycia i dekoracje głowy (bo poza kapeluszami i fascynatorami, mamy ogromną kolekcję opasek, turbanów, klamer, spinek, szpilek, ....) - komentuje otwarcie butiku - jego właścicielka Iwona Michniewicz.
Ten punkt to będzie miejsce terapii, podnoszenia na duchu, wracania wiary w siebie, prostowania pleców i dodawania kolorów tam, gdzie robi się szaro ... To miejsce wytchnienia, zatrzymania, spojrzenia na siebie z innej perspektywy: piękna, odwagi, elegancji, dumy, poetyckiej refleksji ...
Przybywajcie. Kawa i ciastka (dla ciała), też zawsze będą 😉
 

 

Zdaniem Iwony Michniewicz - kapelusz czyni człowieka pod różnymi względami innym i wyróżnia z tłumu. Ma marzenie, aby nasze miasto i jej mieszkanki zasłynęły z noszenia kapeluszy. 

- Bardzo bym chciała, żeby Kalisz był rozpoznawalny z tego, że po ulicach dziewczęta, kobiety chodzą w kapeluszach. 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować