Kultura

Kaliszanka wystąpi w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

2024-07-09 17:00:00 red.

Pochodząca z Kalisza Barbara Wypych, aktorka filmowa i teatralna, wystąpi w popularnym show na antenie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - POLSAT/ Źródło: https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - POLSAT/ Źródło: https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Barbara Wypych dołączyła do listy gwiazd, które zmierzą się z metamorfozami w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To polski program rozrywkowy oparty na hiszpańskim formacie, emitowany od 2014 roku na antenie telewizji Polsat. Uczestnicy mają za zadanie jak najwierniej odwzorować (wokalnie, ruchowo i wizualnie) występy artystów polskiego i zagranicznego rynku muzycznego.

Barbara Wypych to wielowymiarowa aktorka, która zdobyła uznanie dzięki znakomitym rolom teatralnym i filmowym! Na co dzień związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, współpracuje także z Och Teatrem. Możecie ją kojarzyć z takich spektakli jak "Kamień", "Psie serce" czy "Nim odleci". Na ekranie zachwycała w filmach "Panie Dulskie" i "Powidoki", a także w serialu "Stulecie Winnych". Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, uwielbia metamorfozy i skomplikowane postaci. Jej talent potwierdzają liczne nagrody, w tym Grand Prix za wybitną osobowość sceniczną.

Kaliszanka to trzecia po Patricii Kazadi i Damianie Krecie gwiazda nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nowe odcinki show już jesienią w Telewizji POLSAT.

 

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować