Kaliszanie walczyli w Bydgoszczy

2012-12-03 00:53:00 www.welnateam.pl

1 grudnia w Bydgoszczy odbyła się pierwsza edycja Golden League. Kaliską Arkadię reprezentowało 15 zawodników - większość z nich wygrała swoje pojedynki. Na ligę zgłosiło się 110 zawodników z 23 klubów! Większość walk zawodnicy stoczyli na zasadach K1, ale nie zabrakło też pojedynków w formule muay thai.

www.welnateam.pl
www.welnateam.pl
Łącznie miało miejsce 49 walk, ponieważ dla kilku zawodników nie było możliwości by dobrać przeciwnika.
Na lidze odbyła się również jedna walka zawodowa pomiędzy Rafałem Dawidem z Arkadii Sieradz a Kamilem Szczepaniakiem z Corio Łódź. Walka była zakontraktowana na 3 rundy po 2 minuty w klasie C, w formule Thai Boxing z łokciami.
Była to bardzo wyrównana i bardzo emocjonująca walka. Po trzech rundach sędziowie musieli wyłonić zwycięzce tego pojedynku, co nie było łatwym zadaniem, jednak zwyciężył zawodnik Arkadii Sieradz.
Podczas turnieju nie zabrakło pojedynków dzieci, gdzie nasz Klub reprezentowało dwóch najmniejszych wojowników - Adama Borowskiego (7 lat) i Macieja Herbicha (8 lat).
Oboje z nich stoczyło po 2 walki pokazowe (bez werdyktu). Jak na tak młody wiek chłopcy pokazali co potrafią. Z takim podejściem i charakterem można wróżyć im dobrą sportową przyszłość.
Nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju została przyznana dla naszego zawodnika - Bartłomieja Mutungi, który w pięknym stylu zakończył swoją walkę w drugiej rundzie przez KO.
Cały skład obecny na Golden League w tym zawodnicy, trenerzy, sędziowie oraz rodzice najmłodszych zawodników chcieli by bardzo podziękować trenerowi Golden Dragon - Michałowi Grabarkowi za tak dobrą organizację turnieju.
Wyniki wszystkich walk na stronie Ligi A1 (www.a1.net.pl).

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować