Społeczne

Kaliszanie ustanowili rekord Polski w walcu wiedeńskim! [Dużo zdjęć, wideo]

2022-05-22 15:00:00 red

Na placu przed Starostwem Powiatowym w Kaliszu padł kolejny rekord Polski! Aż 216 osób osób tańczyło jednocześnie walca wiedeńskiego, a konkretnie walca Barbary z filmu "Noce i Dnie". Sieraszewski Dance Studio po pobiciu rekordu Polski w Tango Argentino i Jerusalema Dance po raz kolejny pokazał, że tego typu przedsięwzięcia to ich znak firmowy!

fot. MW
fot. MW

Sieraszewski Dance Studio to specjaliści od wyzwań. Gdy wraz ze swoimi podopiecznymi trzy lata temu pobili rekord w Tango Argentino, rok temu w Jerusalema Dance to wiadome było, że to nie jest ich ostatnie słowo.

Wszystko przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kaliszu odbyło się bardzo profesjonalnie - na scenie odbyły się występy artystyczne, a przed samym biciem rekordu obyła się oficjalna próba

Tańczącym walca Barbary z filmu "Noce i Dnie" przyglądał się przedstawiciel Biura Rekordów Paweł Chwalibóg, który policzył skrupulatnie wszystkich biorących udział uczestników, a było ich aż 216!

Ze sceny dopingował rekordzistom Prezes Polskiego Związku Tańca - Zbigniew Zasada, który przybył do Kalisza na zaproszenie organizatora.  Po ustanowieniu Rekordu Polski - wszyscy uczestnicy ustawili się do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, a organizatorzy wręczyli każdemu pamiątkowy dyplom.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować