Kaliszanie czarowali ze słynnym iluzjonistą w Galerii Amber [zdjęcia]

2018-06-02 07:05:00 red.

Magiczne sztuczki, różdżki, peleryny i spotkanie z wielką sławą magii – Maciejem Polem to wymarzony Dzień Dziecka dla wielu młodych kaliszan. 1 czerwca Galera Amber zamieniła się w prawdziwą krainę magii.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Na specjalnie przygotowanej scenie w Galerii Amber najmłodsi wzięli udział w sztuczkach i konkursach z nagrodami i wysłuchali koncertów w wykonaniu gwiazd The Voice Kids TVP – Zuzi Janik i Marceliny Szlachcic. Gwoździem programu były występy znanego i iluzjonisty Macieja Pola, Twórcy Teatru Magii, laureata wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji. Styl tworzonych przez niego widowisk, zachwyca publiczność renomowanych scen całego świata, min. Casablanki, Paryża,Wiednia, Chicago, Moskwy czy Drezna.

Oprócz widowiska i wielkich wrażeń na najmłodszych czekały warsztaty czarodziejskich sztuczek oraz tworzenie własnych strojów i rekwizytów – różdżek, peleryn i tiary.

Sporym zainteresowaniem cieszyło się malowanie buziek, przedłużanie włosów, zdjęcia z lewitującym magiem a zwłaszcza spotkanie i autografy z uczestnikami The Voice Kids.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować